Ahmet Ağaoğlu, Başkanlığa Aday Olup Olmayacağı İle İlgili Kararını Verdi

İsa Kethüda
15.03.2023 - 12:40 | Son Güncellenme: 15.03.2023 - 12:46

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu, başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Ağaoğlu, "Üzülerek ifade etmek isterim ki gerçekleşecek olan olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmam mümkün değil" dedi.

Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ay sonunda yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

Kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Ağaoğlu, AA muhabirine, ay sonunda yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olup olmayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmam mümkün değil"

Açıklamalarında bordo-mavili camiaya seslenen Ağaoğlu, "Yapmış olduğunuz çağrılara ve vermiş olduğunuz desteğe bir kez daha çok teşekkür ediyorum ancak üzülerek ifade etmek isterim ki gerçekleşecek olan olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmam mümkün değil." dedi.

İlgini Çekebilir
Lise maçında dehşet olay! NAZİ selamı verdiler
Habere Git

"Herkese şükranlarımı sunuyorum"

"Değerli Trabzonsporlular, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor yönetim kurulunun olağanüstü seçim kararı aldığını ve bu karardan sonra başkanlık görevinden ayrıldığımı kamuoyuyla paylaşmıştım." diyen Ağaoğlu, "Görevime devam etme noktasında gerek telefonla arayarak, gerekse de sosyal medyadan destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. 

"Trabzonspor taraftarlarına şükranlarımı arz ediyorum"

Görev yaptığım beş sene boyunca büyük başarıların altına hep birlikte imza attık. Kazanmış olduğumuz dört kupada da her zaman söylediğim gibi, en büyük pay sahibi sizlersiniz. Camiamıza yaşatmış olduğunuz bu büyük mutluluk için bir kez daha siz büyük Trabzonspor taraftarlarına şükranlarımı arz ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Taraftarlara, yeniden aday olması için yaptıkları çağrıya teşekkür eden Ağaoğlu, "Vermiş olduğunuz desteğe bir kez daha çok teşekkür ediyorum ancak üzülerek ifade etmek isterim ki gerçekleşecek olan olağanüstü genel kurulda yeniden aday olmam mümkün değil. 

İlgini Çekebilir
Fenerbahçeli futbolcu kulübe dava açtı, ceza aldı!
Habere Git

"Allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin"

Bu kararımı anlayışla karşılayacağınız düşüncesiyle hepinize bir kez daha yürekten teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Görev sürem boyunca vermiş olduğunuz desteği ömrümün sonuna kadar unutmayacağım, Allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin." değerlendirmesinde bulundu.

Bordo-mavili kulüpte 4 yıl, 335 gün başkanlık görev yapan Ahmet Ağaoğlu'nun kazandığı kupalar:

  • Süper Lig: 1
  • Türkiye Kupası: 1
  • Süper Kupa: 2
Senin için hazırladığımız haberler