Ahmet Ağaoğlu: "Liderin maçını ikinci kanaldan yayınlamak..."

12 Haziran 2020 23:35- Son Güncelleme - 12 Haziran 2020 23:37
Google news abonelik

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, deplasmanda Göztepe'yi 3-1 yendikleri maç sonrası açıklamalarda bulundu. 

"Lig liderinin maçını ikinci kanaldan yayınlamak..."

A Spor'a konuşan Ağaoğlu, "Bu maçın ligin ilk maçı olduğunu tahmin ediyordum ama öyle değilmiş galiba. Lig liderinin maçını ikinci kanaldan yayınlamak nasıl bir düşüncenin ürünüdür, nasıl böyle bir karar verildi anlamakta güçlük çekiyorum.

"Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem"

Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem. Fenerbahçe kupaya daha fazla önem veriyor. İlk maçta aldığımız 2-1'lik sonuç avantaj gibi görünmüyor. Bugün 10 kişi mücadele etmek bizi bir hayli yordu. Takvim de çok sıkışık. Fenerbahçe ve ardından deplasmanda Alanyaspor ile oynayacağız. Rakiplerimize saygısızlık etmek istemiyorum. Bizim hedefimiz 3 kupa. Bunu yerine getirecek hırsa sahibiz" ifadelerini kullandı. 

"CAS'a kapsamlı bir başvuru yapıyoruz"

"CAS'a kapsamlı bir başvuru yapıyoruz"

Ağaoğlu, Avrupa kupalarından 1 yıl men edilmeleriyle ilgili de konuşarak, şunları kaydetti:

"CAS'a kapsamlı bir başvuru yapıyoruz. Hukuki süreç başladı. Konuşmak doğru değildir ama biz sustukça çok farklı senaryoları, hikayeleri anlatan insanlar gün geçtikçe artıyor. Süreç başladıktan sonra çok kısa süre içinde neyin ne olduğu belli olacak. Bu konu çarşamba akşamı saat 17.00'de UEFA açıkladı. Perşembe sabah 01.00 sıralarında bizim gündemimizden düştü. Gerçekten rahatız çünkü elimiz çok güçlü."

Augsburg - Wolfsburg (1-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20