Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması! Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir...

3 Haziran 2019 10:11- Son Güncelleme - 3 Haziran 2019 13:11
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig’de geride bıraktığımız sezonu 4.sırada tamamlayan Trabzonspor, gelecek sezonun planlaması için düğmeye bastı. Transferde ince eleyip sık dokuyan Trabzonspor, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür ile ilgili de karar verdi. Yusuf Yazıcı Trabzonspor’dan ayrılıyor mu? Abdülkadir Ömür takımda kalacak mı? Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

Başkan Ahmet Ağaoğlu transfer konusunda açıklamalar yaptı

Trabzonspor önümüzdeki sezonun planlaması için düğmeye basarken, Başkan Ahmet Ağaoğlu transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Ahmet Ağaoğlu: "Sade,öz ama yerinde transferler olacak"

Ahmet Ağaoğlu: "Sade,öz ama yerinde transferler olacak"

Birçok futbolcuyla temasta olduklarını söyleyen Ağaoğlu, "Önceliğimiz takımın kimliğine ve ruhuna uygun oyuncu bulmak olacak. Sade, öz ama yerinde transferler olacak. Belirlediğimiz isimlerle temastayız." dedi.

Ahmet Ağaoğlu: "Transferde ince eleyip, sık dokuyoruz"

Ahmet Ağaoğlu: "Transferde ince eleyip, sık dokuyoruz"

Transfer edecekleri oyuncuların takımın yapısına uygun olması gerektiğini de söyleyen Ağaoğlu, "Transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Ortaya koyduğumuz bir kimlik var. Önceliğimizi bonservisi elinde olan isimler" diye konuştu.

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür takımda kalacak mı?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ü önümüzdeki sezon da takımda tutmayı planlıyor. (Takvim)

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...