Ahmet Çakar: 'Böyle rezillik görmedim'

Ahmet Çakar, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinden sonra Beyaz TV'de konuştu
2 Kasım 2018 23:25- Son Güncelleme - 3 Kasım 2018 02:25
Google news abonelik

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinden sonra Beyaz TV'de konuştu. İşte detaylar...

Çakar'ın sözlerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Çakar: 'Terim'in söylemleri baştan aşağıya cehalet kokan açıklamalardır'

Sözlerine Fatih Terim'in maç sonrasında konuşmasını değerlendirerek başlayan Ahmet Çakar, "Fatih Terim, 1.5 yıldır söyleyemediklerini bu maç sonrasında söyledi. Fatih Terim'in açıklamaları pervasızca ve fütursuzca... Terim'in söylemleri baştan aşağıya cehalet kokan açıklamalardır. Soldado, Jailson, Ndiaye, Donk, Rodrigues, Fatih Terim ve Hasan Şaş ceza alacaklardır.

Cehalet söylemlerini özetleyeyim; VAR hakemi Barış Şimşek değil Ali Palabıyık, VAR taç atışına karışamaz, Terim eleştirdiğin Yusuf Namoğlu sayesinde geçen sezon şampiyon oldun" dedi. 

'Hasan Şaş'ın futbolla ilişkisini keserim'

'Hasan Şaş'ın futbolla ilişkisini keserim'

Hasan Şaş'ı sert bir dille eleştiren Çakar, "TFF Başkanı olsam Hasan Şaş'ın futbolla ilişkisini keserim. Hasan Şaş, memleketine dönsün çobanlık yapsın. Futbolcu kovalayacağına koyun kovalasın. Hasan Şaş halı saha turnuvasında bile kavga çıkaran bir zihniyet. Hasan Şaş, Fatih Terim'in gözüne bakmadan bırakın hakemin yanına gitmeyi tuvalete dahi gidemez. Fatih Terim diyorsun ya 'Nerede kalmıştık' işte burada kalmıştık..." ifadelerini kullandı. 

Ahmet Çakar sözlerini şu şekilde tamamladı: 

"40 yıldır Türk futbolunun içindeyim böyle bir rezillik görmedim. Hasan Şaş tüm spor branşlarından men edilmeli. Örnek; langırt, halı saha... Çünkü Hasan Şaş kötü futbol objesi"

Nefes almasına izin vermedi golü attı