• Diğerleri

Ahmet Çakar'dan flaş sözler! 'Fatih Terim’e soruyorum..'

28 Ekim 2019 02:35- Son Güncelleme - 27 Ekim 2019 23:47
Google news abonelik

Ahmet Çakar, Beşiktaş - Galatasaray derbisini değerlendirdi. Süper Lig’in 9. haftasında Beşiktaş, sahasında Galatasaray’ı 1-0 mağlup etti.

Eski hakem ve spor yorumcusu Çakar, Beyaz Futbol programında bu maçı değerlendirdi.

'Bu durum Fatih Terim'in eseri'

Bu durum Fatih Terim'in eseri. Birisi ona şunu desin 'Kral Çıplak! İşler iyi giderken Fatih Terim’i imparator yapan bizleriz, camia. Adamın yürüyüşü bile değişiyor. Bu Abdurrahim Albayrak için de bu şekilde. Kazanıldığı vakit herkes piyasada. Çarşamba - pazar Beşiktaş’ta oynuyor. Bu mazaret değil.

Gençlerbirliği’ni yenememek, Yeni Malatya’yı yenememek, Denizlispor’a mağlup olmak… Bunlar için pazar - çarşamba dersen ben yemem. Söylenecek ne olabilir? Oyuncular kampta alem mi yapıyor, paralar mı verilmiyor?

Falcao’nun uçağı İstanbul’a indiğinde, futbolcular ‘Bu kaç para alıyor, biz kaç para alıyoruz’ diyor. Oyuncular da bu yapıda. Norveçli İsveçli olsalar iş ahlakları ‘Ben görevimi yaparım’ mantığındadır. Futbol çakallığı Belhanda’nın suratından akıyor.

'Fatih Terim’e soruyorum...'

Çıkarken kendi taraftarına söven Belhanda’nın karakteri iyi mi? Fatih Terim’e soruyorum, taraftara küfür eden Belhanda’ya hangi yaptırımı uyguladın? Babel’in Sivasspor maçında yaptığı kabul edilebilir. Bir Türk oyuncu Fatih Terim’i gördüğü an saygıdan, otoriteden titrer. Falcao’nun umrunda mı Terim?

Falcao için Fatih Terim’in kullandığı ‘Müsaitse’ lafı sitemdir. Dağ dağa küsmüş, dağın haberi yok. Falcao ‘Ne diyor bu’ der. Ayağım çekiyor der, ne yapacaksın? Kariyerinin sonuna gelmiş Falcao’nun bir beklentisi yok. 

Biri trivela mı dedi? İşte o mükemmel gol!