"Beşiktaşlı iş insanları, 'Bırakmam Seni' demedi"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Bağış kampanyasındaki son durumu anlatan Çebi, Fenerbahçe derbisi ve Dorukhan Toköz'ün geleceği hakkında da konuştu. Dorukhan Toköz Beşiktaş'ta kalacak mı?
15 Temmuz 2020 09:32- Son Güncelleme - 15 Temmuz 2020 13:42
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maç ve 'Bırakmam Seni' adlı bağış kampanyası hakkında konuştu. Çebi, derbi maçla ilgili neler düşünüyor? Bağış kampanyasındaki gidişattan memnun mu? Fenerbahçe'ye transferi gündemde olan Dorukhan Toköz'le ilgili ne dedi? İşte yanıtı...

Ahmet Nur Çebi, derbi için umutlu

Süper Lig'de pazar günü ezeli rakibi Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maça odaklanan Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, bu karşılaşma hakkında umutlu açıklamalar yaptı.

"Şampiyonlar Ligi iddiamız için kazanmalıyız"

Lig Radyo'ya konuşan Çebi, "Adı üstünde derbi. Derbi ile ilgili açıklama yapmak biz başkanlara yakışmıyor. Fenerbahçe gibi ezeli rakiple oynamak güzel. Ancak seyircisiz derbi olacak, bu üzüntü verici. İnşallah biz alırız, Şampiyonlar Ligi iddiamız var ve derbide kazanmamız gerekiyor" dedi.

"Dorukhan Toköz konusunda gerekeni yapacağız"

"Dorukhan Toköz konusunda gerekeni yapacağız"

Ahmet Nur Çebi, transferde adı Fenerbahçe ile geçen Dorukhan Toköz'ün durumuna değindi. Çebi, "Dorukhan Toköz ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var, neden bunlar gündeme getiriliyor anlamıyorum. Dorukhan Toköz hakkını alacaktır, gereğini yapacağız" açıklamasını yaptı.

'Bırakmam Seni' kampanyasında son durum

Öte yandan Ahmet Nur Çebi, 'Bırakmam Seni' kampanyası hakkında da konuştu. Çebi kampanyaya iş insanlarından yeterince desteği göremediğini dile getirdi.

Beşiktaş'ın 1 numaralı ismi, "Kampanyayla ilgili olarak iş insanlarımızdan destek görmedik. Umarım önümüzdeki haftalarda onlardan da destek alırız. Kampanyanın birkaç aşaması daha olacak. Piyango çekilişleri olacak, 'Bırakmam Seni' tişörtleri satışa çıkacak. Ağustos ayının 9-10’u gibi TV yayınımız olacak. Taraftarlarımızın katkısının daha çok olmasını bekliyorduk. Kampanya ile ilgili son durumdan memnun değiliz. Daha çok olmasını bekliyorduk. Deniz taraftarındaki tarihi ikiz kulelerimiz var. İş insanlarına mektuplar gönderiyoruz. Orada platin, altın, bronz gibi yerler ayırarak, miktarlara göre ömür boyu kalacak şekilde yukarıdan aşağıya isimlerini yazacağız" açıklamasını yaptı.

Çebi, daha önce de kulübe ciddi destek veren Rahmi Koç'u diğer iş insanlarından farklı bir yere koyduğunu da daha önce Radyospor'da açıklamıştı.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ, RADYOSPOR'A ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR YAPTI. O AÇIKLAMALARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

Sergen Yalçın ile problemleri yok...

Sergen Yalçın ile problemleri yok...

Beşiktaş Başkanı, teknik patron Sergen Yalçın ile aralarının iyi olduğunun bir kez daha altını çizdi. Hatırlanacağı gibi yönetim ile Yalçın arasında anlaşmazlıklar olduğu gündeme gelmişti.