AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ahmet Nur Çebi kahroldu! "Bu emeğe sonuç bu olmamalı"

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 21 Kas 2021 - 15:01 / Son Güncelleme : 21 Kas 2021 - 15:06

Ahmet Nur Çebi kahroldu! "Bu emeğe sonuç bu olmamalı"

Kartal Yiğit - Ajansspor

Alanyaspor maçı için bütün yöneticileri taşıyacak kapasitede özel bir uçak kiralayan ve divan toplantısı sonrası doğruca Alanya'ya takıma destek vermek için giden başkan Ahmet Nur Çebi alınan sonuçla kahroldu. 

Yönetimde büyük üzüntü

Maç sonrası üzüntülü bir biçimde uçağa giden Çebi ve yöneticilerin ağızlarını bıçak açmazken uçakta kısa bir değerlendirme yaparak sorun neyse Sergen Yalçın ile konuşarak bunun çözülmesi görüşüne karar verildi. 

"Bu emeğe sonuç bu olmamalı"

Başkan Çebi'nin yenilgiye "Bu emeğe sonuç bu olmamalı" tepkisini verirken, Bir çok yöneticinin başkan Çebi'ye, "Halbuki Alanya'dan itibaren çıkış bekliyorduk bunun için hep birlikte gidip mesaj verelim dedik ama olmadı. Tamam yenilebilirsin ama ne oynadığımız belli değil. O eski takımdan eser yok. Enerji bitmiş, hem hoca hem takım biran önce silkelenmeli." dedikleri öğrenildi. 

"Enerjisinin yok olduğunu gösteriyor"

Yöneticiler, "Bu sene hocanın isteği doğrultusunda en iyisini yapmaya çalıştık. Hocanın maç sonu açıklamaları kafasının rahat olmadığını, enerjisinin yok olduğunu gösteriyor. Elbirliğiyle bu enerjiyi geri getirmeliyiz" ifadesini kullandılar. 

Başkan Çebi, Sergen Yalçın'la görüşecek

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de Ajax maçı öncesinde teknik direktör Sergen Yalçın ile görüşeceğini söylediği belirtildi.

Antrenman iptal oldu

Alanyaspor karşısında da sahadan mağlup ayrılarak kötü gidişini sürdüren siyah beyazlılarda normalde bu sabah antrenman olduğu ancak son anda teknik ekip tarafından iptal edildiği öğrenildi. 

İptalin gerekçesi açıklanmazken antrenmana gidip moral vermek isteyen yöneticiler de bu kararlarını uygulayamadılar.