• Diğerleri

Ahmet Nur Çebi onayı verdi! Beşiktaş'ta yeni model...

Beşiktaş'ta yönetimin onayıyla yeni bir model devreye girecek. Siyah-beyazlılarda bazı futbolcuların maaşlarına yeni düzenlemeler geliyor. Takımda maaş dengesizliği nasıl önlenecek? Detaylar ortaya çıktı.
29 Mayıs 2020 10:07- Son Güncelleme - 29 Mayıs 2020 10:09
Google news abonelik

Beşiktaş yönetimi önümüzdeki günlerde bazı futbolcularla masaya oturacak. Siyah-beyazlılar, indirim talep edeceği mukavelelere düşük garanti ücret artı maç başı koyacak. Böylece maaş dengesizliği azalıp forma rekabeti artacak.

Beşiktaş’tan görüşme yapılacak oyuncular için düzenleme

Skor’un haberine göre; siyah-beyazlı takımda görüşme yapılacak oyuncular listesinin başında Gökhan Gönül, Atiba ve Caner Erkin isimleri yer alırken siyah-beyazlı yönetimden yeni bir format geliyor.

Forma rekabeti kızışacak

Mevcut maaşlara indirim uygulayacak olan yönetim, sözleşmelere düşük garanti ücret artı maç başı koyacak. Böylece daha çok oynayan daha çok kazanmış olacak ve takım içindeki forma rekabeti kızışacak.

Ahmet Nur Çebi onay verdi

Ahmet Nur Çebi onay verdi

Siyah-beyazlı yöneticilerin, Başkan Ahmet Nur Çebi'ye mevcut futbolcuların yüklü kontratlarının önüne geçmek için böyle bir öneride bulunduğu ve Çebi'nin de onay verdiği öğrenildi.

Yeni teklif daha düşük olacak

Gökhan, Atiba ve Caner Erkin'e yapılacak yeni teklifin senelik ücretlerinin bir hayli altında olacağı öğrenildi.

Taraftar sahaya girdi, kaleciye saldırdı!