AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın'a destek: "Ayağa beraber kalkacağız"

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 23 Kas 2021 - 17:27 / Son Güncelleme : 23 Kas 2021 - 17:38

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı takımın bugünkü antrenmanda teknik direktör Sergen Yalçın'a destek verdi. İşte Çebi'nin açıklamaları.

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın bugünkü Ajax maöı öncesi yapılan antrenmanını takip etti ve basın mensuplarının da sorularını yanıtladı. 

"Sergen hocamız doğru söylemiş"

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın antrenman öncesi yaptığı açıklamalara değinen Çebi, "Biz ayağa kalkacağız tabii ki, Sergen hocamız doğru söylemiş. 

"Futbolcularımız ile birlikte ayağa kalkacağız" 

Biz Sergen hoca ile hep beraberiz, yan yanayız. Futbolcularımız ile birlikte ayağa kalkacağız. Hepinizin arkasındayım, hepinize güveniyorum, bu durumun tam tersine döneceğine ve iyiye gideceğine inanıyorum" dedi. 

Peki, Sergen Yalçın ne demişti?

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, yarın oynanacak olan Ajax maçı öncesinde takımı ayağa kaldırmak için uğraştıklarını söylemiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:


“Teknik direktör olarak burada sorumluluk benim. Sıkıntı yaşıyorsak doğal olarak bunun birinci sorumlusu benim. Takımı ayağa kaldırmak için uğraşıyoruz. İstediğimiz sonuçlar için her şeyi yapıyoruz. Özellikle bu hafta oyuncularımızın olumsuz duruma tepki vermelerini ve dönüşlerini bekliyoruz. Herkes hazır. İyi oyun, iyi mücadele ve sonrasında galibiyetin gelmesi herhalde hepimiz için iyi olacak” diyerek sözlerini tamamladı.