Ahmet Nur Çebi'nin test sonucu belli oldu!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, koronavirüse yakalanmıştı. Çebi'nin koronavirüs test sonucu belli oldu mu? Siyah-beyazlıların başkanı ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.
22 Mayıs 2020 10:31- Son Güncelleme - 22 Mayıs 2020 11:42
Google news abonelik

Beşiktaş’ta gözler koronavirüse yakalanan başkan Ahmet Nur Çebi’den gelecek habere çevrilmişti. Ahmet Nur Çebi’nin COVID-19 test sonucu belli oldu. Çebi, koronavirüsü atlattı mı? İşte detaylar…

Çebi'nin testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı

Test sonucu pozitif çıkan isimler arasında Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin olduğu resmen duyurulmuş, diğer isimler konusunda ise açıklama yapılmamıştı. Süreci evde geçiren Çebi, bu süreçte akciğer tomografisi de çektirdi. Tomografi sonuçlarına göre akciğerleri temiz çıkan Ahmet Nur Çebi, ilaç tedavisiyle evinde gözlem altında tutuldu.

Ahmet Nur Çebi'nin son yapılan testi negatif

Siyah-beyazlıların 1 numaralı ismi Ahmet Nur Çebi’ye yeni bir test yapıldı. Çebi’nin son yapılan testi ise negatif çıktı.

Beşiktaş'ta vaka sayısı sıfırlandı

Hatırlanacağı gibi Ahmet Nur Çebi’ye camia içinden birçok ismin yanı sıra Süper Lig’deki birçok kulüpten de destek yağmıştı.Çebi'den gelen bu haberle birlikte Beşiktaş'a vaka sayısı da sıfırlanmış oldu.