Ajansspor Genoa kampına girdi! Güven Yalçın ve Ekuban'dan mesaj var

21.07.2022 - 18:36 | Son Güncellenme: 21.07.2022 - 19:25

Avusturya Bad Haring'de Genoa'nın kampına konuk olan Ajansspor muhabiri Kartal Yiğit Beşiktaş'tan bugün transfer olan Güven Yalçın ve eski Trabzonsporlu Ekuban'la görüştü

Beşiktaş ile sözleşme görüşmelerinden sonra yolların ayrıldığı Güven Yalçın, İtalyan ekibi Genoa ile sözleşme imzaladı. Genoa Güven ile 3 yıllık sözleşme imzalarken serbest durumda olan oyuncu için bonservis bedeli ödemeyecek.

 

İtalya'da oynamak istiyordum

Avusturya Bad Haring'de Genoa'nın kampına konuk olan Ajansspor muhabiri Kartal Yiğit İtalyan ekibinin yeni transferi Güven Yalçın ile konuştu. Yalçın transfer günlerini değerlendirirken şunları söyledi. "Benim hedefim Avrupa'da oynamaktı. Özellikle İtalya'da. Böyle bir fırsat geldiği için teklifi kabul ettim. Benim Beşiktaş'la hiç bir sorunum olmadı. Yazılanların hepsi yalan.Özellikle para konusunda hiçbir sıkıntım olmadı" 

Trabzonspor'a başarılar dilerim

Sözlerine devam eden Yalçın "Elbette ben bir Türküm ve Türkiye'ye dönerek futbol oynayabilirim. Beşiktaş'ta çok güzel anılarım oldu. Burdan hocaya ve takım arkadaşlarıma selam gönderiyorum. Kendimi Genoa'da göstermek istiyorum. Şimdi hedefim bu şekilde. Trabzonspor'a ayrıca başarılar dilerim. Abdullah Hoca'ya da selamlar. İnşallah Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde iyi temsil ederler. Ekuban'da burda bana yardımcı olabilir" 

İlgini Çekebilir
İşte Güven Yalçın'ın yeni takımı
Habere Git

Ekuban'dan Güven'e destek

Trabzonspor'un eski futbolcusu Ekuban'da Genoa kampında Yiğit ile görüştü. Ekuban'da eski günleri anlatırken Güven Yalçın yeni takım arkadaşı olarak Ekuban yardımcı olacağını söyledi. 

Senin için hazırladığımız haberler