Ajansspor.com yenilenen arayüzü ile test yayınına başlamıştır...

"Akhisar'a benzemesin"

21.12.2015 06:24 - Son Güncelleme -
"Akhisar'a benzemesin"

“Karşımızda yarı sahasına yerleşip hatalarımızı fırsata çevirmeye çalışacak bir takım olacak. Forvet hattında hızlı oyunculara sahipler. Akhisar maçında yaşadıklarımızı bu mücadelede de yaşamamak için iyi konsantre olmalıyız.”

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, bugünkü Osmanlıspor maçı öncesi futbolcularını, rakibin kontratak silahına karşı uyardı... Oyuncularına 2-0 kaybettikleri Akhisar Belediyespor karşılaşmasını hatırlatan tecrübeli teknik adam, şunları söyledi: 

“OSMANLISPOR ligde geçen hafta farklı bir galibiyet alıp moral buldu. Bu çıkışı bizim karşımızda da devam ettirmek isteyeceklerdir. Ligin ilk yarısını lider bitirmek istiyorsak asla puan kaybetmememiz gereken bir deplasmana çıkacağız. 

‘DAHA İYİ OLABİLİRİZ’

KARŞIMIZDA kendi yarı sahasına yerleşip öncelikle 1 puan almayı hedefleyen bir takım olacak. Amaçları bizim hatalarımızı fırsata çevirmek olacak. Forvet hattında hızlı oyunculara sahipler. İyi mücadele eden, ikili mücadelelerde geri adım atmayan, sert oyunu seven futbolcuları da var. 

AKHİSAR Beledi-yespor açında yaşadıklarımızı bu maçta da yaşamamak için çok iyi şekilde konsantre olmalıyız. İyi yardımlaşmalı, atakları sonlandırmalı, az pas hatası yapmalı, geriye iyi koşmalıyız. Son dönemde iyi futbol oynuyoruz. Ancak daha da iyi olabiliriz. Bu konuda sizlere güveniyorum.”dedi. (Vatan)

Golü kendisine yazdırmak isterken ofsayta düştü

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up