AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akıncı 14. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 16:15 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 16:20

Akıncı 14. bölüm izle. ATV'nin yeni bilim-kurgu yapımı Akıncı dizisinin bugün yeni bölümü yayınlanacak. Dizinin sıkı takipçileri şimdiden Akıncı yeni bölüm fragmanı, Akıncı 14. bölüm özeti, ATV canlı izle gibi araştırmalara başladı. Akıncı, Kor-Han'ı ciddi anlamda tahribata uğratır. Kor-Han'ın elini ayağını keser. Peki, Akıncı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akıncı izle şeklinde arama yapan seyirciler ne yapmalı?

Akıncı 14. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD ATV YouTube

Akıncı 14. bölüm izle. İlk bölümleriyle merak uyandıran Akıncı dizisinin 14. bölümü bugün yayınlanıyor. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi gibi oyuncuların yer aldığı yapımın, yeni bölümüne dair araştırmalar şimdiden başladı. Akıncı yeni bölüm fragmanı, Akıncı 14. bölüm özeti, Akıncı yeni bölüm izle gibi aramalar sadece birkaçını oluşturuyor. Yeni bölümde ölüm haberinden ötürü kederlenen Akıncı, bir numaralı düşmanı Kor-Han'a büyük bir hamle yapar.

Akıncı 14. bölüm özeti, "Acı getirenler..."

Akıncı, Kor-Han'a karşı yaptığı hayatının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarmıştır. Ama Fatih, onu ve ailesini çok derinden etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını henüz bilmemektedir. Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendini suçlamaktadır. Akıncı olarak en sevdiği varlıklardan birini koruyamamıştır. Nergis ise hemen hemen aynı durumdadır. Bir anda bütün dünyası altüst olmuş, hayatta artık tek başına kaldığı müthiş bir trajedi yaşamıştır. Fatih'in ve Nergis'in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt vardır: Acı Getirenler...

Bir önceki bölümde ne oldu?

Nergis son anda Akıncı'nın müdahalesiyle Köksal'ın tuzağından kurtulur. Bu tuzağı ona kuranlar kimlerdir? İstanbul'da ise yeni ve çok güçlü bir savaşçı şehrin altını üstüne getirmeye başlamıştır. Kor-Han! Cevdet ise Londra'dan döndüğünde Nergis'e yapılan saldırıyı araştırmaya başlar.

Nergis'e bu tuzağı kuran Aylin ve Köksal ise Cevdet'in kendilerine yaklaşmaması için harekete geçer. Cevdet, Gizli Yapı'nın bütün adamlarının öldürüldüğünü öğrenir. Bu işin arkasında Acı Getirenler'in olduğunu bilmemektedir. Onu çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir. Kor-Han ise Akıncı'yı tüm ülke önünde ölümcül bir savaşa davet eder. Akıncı hayatında karşılaştığı en güçlü düşman karşısında ne yapacaktır?

Akıncı 14. bölüm fragmanı

 

Akıncı yeni bölüm fragmanı

 

Akıncı oyuncuları

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan