AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akıncı dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 16:22 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 16:28

Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akıncı 15. bölüm fragmanı izle. ATV’in yeni dizisi Akıncı, 4 aydır ekranlarda. Akıncı yeni bölüm fragmanı izle ve Akıncı fragman izle gibi meraklar sürmeye devam ediyor. Akıncı yeni bölüm fragmanına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akıncı 15. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde ölüm haberleriyle sarsılan Akıncı, Kor-Han'ı ve Acı Getirenleri yok edebilmek için ilk adımlarını atar. Artık maskesini çıkarıp, kamuoyunun baskısından korkmadan mücadeleye girişen Akıncı, Korhan'a çok büyük bir darbe indirir. Korhan, Akıncı'nın darbesinden ötürü ne yapacağını şaşırır. Diğer yandan, Acı Getirenler çetesi için her şey olağandır. Peki, Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin 15. bölümünde ne yaşanacak?

Akıncı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı dizisinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziye 2 veya 3 gün kala yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölüm fragmanları bazı durumlarda 1 gün sonra da yayınlanabiliyor. Her halükarda, hafta içinde 2 farklı fragman izleyiciye sunuluyor. Yani, Akıncı dizisinin 15.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Akıncı yeni bölüm özeti

Akıncı, Kor-Han'a karşı yaptığı hayatının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarmıştır. Ama Fatih, onu ve ailesini çok derinden etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını henüz bilmemektedir. Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendini suçlamaktadır. Akıncı olarak en sevdiği varlıklardan birini koruyamamıştır. Nergis ise hemen hemen aynı durumdadır. Bir anda bütün dünyası altüst olmuş, hayatta artık tek başına kaldığı müthiş bir trajedi yaşamıştır. Fatih'in ve Nergis'in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt vardır: Acı Getirenler...

Bir önceki bölümde ne oldu?

Nergis son anda Akıncı'nın müdahalesiyle Köksal'ın tuzağından kurtulur. Bu tuzağı ona kuranlar kimlerdir? İstanbul'da ise yeni ve çok güçlü bir savaşçı şehrin altını üstüne getirmeye başlamıştır. Kor-Han! Cevdet ise Londra'dan döndüğünde Nergis'e yapılan saldırıyı araştırmaya başlar. Nergis'e bu tuzağı kuran Aylin ve Köksal ise Cevdet'in kendilerine yaklaşmaması için harekete geçer. Cevdet, Gizli Yapı'nın bütün adamlarının öldürüldüğünü öğrenir. Bu işin arkasında Acı Getirenler'in olduğunu bilmemektedir. Onu çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir. Kor-Han ise Akıncı'yı tüm ülke önünde ölümcül bir savaşa davet eder. Akıncı hayatında karşılaştığı en güçlü düşman karşısında ne yapacaktır?

Akıncı yeni bölüm fragmanı

 

Akıncı konusu nedir?

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasa dışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.