AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 16. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 12:53 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 13:05

Akrep 16. bölüm izle. Akrep yeni bölüm izle. Akrep dizisi 16. bölüm ile bu akşam ekranlara geliyor. Yayın gününü yeni karar alarak değiştiren ve Perşembe gününe taşıyan Akrep dizisi merak edilmeye başlandı. Ferda, Ahmet'in gizli yüzünü kızına göstermekte başarılı olur. Bu yüzden izleyiciler merakla Akrep 16. bölüm izle, Akrep yeni bölüm izle gibi araştırmalar yapıyor. İşte Akrep dizisi yeni bölüm fragmanı 1 Nisan 2021

Akrep 16. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

Akrep 16. bölüm izle. Star TV'nin yeni yapımlarından Akrep dizisi senaryosu ile izleyiciyi büyülüyor. Haftalardır kızına Ahmet'in karanlık tarafını gösterebilmek için büyük çaba harcayan Ferda, bu amacında başarıya ulaşır. Yani, Ferda; kurduğu strateji ile Ahmet'in gerçek yüzünü kolaylıkla açığa çıkarır ve kızı her şeyden haberdar olur. Peki, Akrep dizisi 16. bölümde ne olacak? Seyirciler internette Akrep dizisi izle, Akrep yeni bölüm izle, Akrep 16. bölüm fragmanı izle gibi aramalar yapıyor. 

Akrep 16. bölüm özeti

Ferda, Ahmet’in karanlık yüzünü kızı Ayşem’e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Duru, Hakan’ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru’yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru’yu gizli odaya saklar.

Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır... Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihan’ın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihan’ın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

Akrep dizisi hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Yeni yayın tarihi perşembe günü olan Akrep dizisi, her perşembe günü saat 20:00'de Star TV ekranlarından güncel, en yeni bölümü ile gösterime giriyor. 

Akrep 16. bölüm fragmanı

 

Akrep yeni bölüm fotoğrafları

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur. 

Diğer yandan Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. İpek’i görmek için köşke giden Aras ise Hakan ve Şahin'le tartışır. Olanlara tanık olan Perihan, Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehdit eder.

Akrep dizisinin konusu nedir?

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. 

Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir. Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! 

Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. 

Akrep oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz