AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 17. Bölüm İzle FULL HD Star TV YouTube

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 17:29 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 17:35

Akrep 17. bölümde ne olacak? Dizinin yeni bölümünü merak neden izleyiciler şimdiden yeni bölüme dair araştırmalara başlamış durumda. İşte, Akrep dizisinin oyuncuları, fragmanı, konusu ve diğer detayları.

Akrep 17. Bölüm İzle FULL HD Star TV YouTube

Akrep dizisinin merakla beklenen yeni bölümü bugün yayında olacak. Akrep dizisinin 17. bölümünü izleyebilmek isteyen seyirciler ise şimdiden aramalarını sıklaştırdı. Dizinin yeni bölümü, tüm zamanların en gerilimli ve aksiyonlu sahnelerinden birini izleyiciye yaşatabilir. Nitekim yeni bölümde hemen hemen herkes birbirine kin duyuyor ve düşmanlık besliyor. Meral bir yandan kurtulurken, Ferda başka bir yandan saldırıya uğrar. Akrep 17. bölüm özeti, dizinin oyuncuları ve yayın tarihi gibi detaylar haberimizde.

Akrep 17. Bölüm Özeti

Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser. Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif eder. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacaktır. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacaklarıdır.

Akrep 17. Bölüm Fragmanı

 

Akrep Yeni Bölüm Fragmanı

 

Akrep dizisinin konusu nedir?

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir. Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! 
 

Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. 

Akrep oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül
Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz