AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne olacak?

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 19:36 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 19:40

Akrep dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin her geçen bölümü daha heyecanlı ve aksiyonlu hale geliyor. Gelecek hafta ne olacak?

Akrep 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne olacak?

Akrep 18. bölüm fragmanı izle. Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanında ne oluyor? Dizinin yeni bölümü bir hayli sürükleyici bir şekilde geçmişti. Yeni bölümdeki heyecanın artması ve izleyicinin adeta ekrana kilitlenmesi üzerine yeni bölüm detayları araştırılmaya başlandı. Peki, Akrep dizisinin 18. bölümünde ne olacak? İşte, Akrep dizisinin oyuncuları ve özeti...

Akrep 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep dizisinin 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle diziye 1 veya 2 gün kala yayınlanmaktadır. Bunun dışında her hafta 2 veya 3 fragman paylaşımı yapılmaktadır.

Akrep yeni bölüm özeti

Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser. Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif eder. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacaktır. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacaklarıdır.

Akrep yeni bölüm fragmanı

 

Akrep oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz

Akrep dizisinin konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir.