AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Akrep 18. bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - Star TV Akrep Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 17:02 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 17:06

Akrep dizisi ne zaman ve hangi kanalda yayınlanıyor? Akrep 18. bölüm özeti, fragmanı, oyuncuları ve diziye dair merak edilen her şey haberimizde.

Akrep 18. bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - Star TV Akrep Yeni Bölüm

Akrep 18. bölüm izle. Akrep dizisinin merakla beklenen yeni bölümü bugün yayında olacak. Akrep dizisinin 18. bölümünü izleyebilmek isteyen seyirciler ise şimdiden aramalarını sıklaştırdı. Dizinin yeni bölümü, tüm zamanların en gerilimli ve aksiyonlu sahnelerinden birini izleyiciye yaşatabilir. Nitekim yeni bölümde hemen hemen herkes birbirine kin duyuyor ve düşmanlık besliyor. Meral bir yandan kurtulurken, Ferda başka bir yandan saldırıya uğrar. Akrep 18. bölüm özeti, dizinin oyuncuları ve yayın tarihi gibi detaylar haberimizde.

Akrep 18. Bölüm Özeti

Perihan, Hakan’ın cesedinin yanında küpesinin bulunması sonrasında gözaltına alınır. Şahin’in kullandığı araçta da Hakan’a ait kan lekeleri bulununca, Perihan için durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Ferda, Merve’yi yanına alabilmek için Ahmet’in Gevher İlaç’taki hisselerinden feragat etmesini beklerken, Ahmet ise daha da ileri gidip Perihan’ın şirketteki konumunu tehlikeye sokacak bir girişimde bulunur. Ferda, Fikret Gürsoy cinayetinde şüpheli olarak gözaltına alınır. Perihan ve Ferda karşılıklı hücrelerde gözaltında tutulurken, Ayşem ise ikiliyi Ahmet konusunda uyarır ve birlikte hareket etmezlerse ondan kurtulamayacaklarını söyler.

Akrep 18. Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser. Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif eder. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacaktır. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacaklarıdır.

Akrep dizisinin konusu nedir?

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir. Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! 

Akrep oyuncuları

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam
Demet Gül
Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz