Aktürkoğlu: "Hayallerimi gerçekleştirdim"

Galatasaray'ın yeni transferi Kerem Aktürkoğlu kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada hayallerini gerçekleştirdiğini söyledi.
2 Eylül 2020 18:14- Son Güncelleme - 2 Eylül 2020 18:18
Google news abonelik

Galatasaray'ın yeni transferi Kerem Aktüroğlu, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

"Hayallerimi gerçekleştirdim"

Kendisini Galatasaray'a bağlayan imzayı attıktan sonra konuşan Aktürkoğlu, "Galatasaray camiasında olmaktan dolayı çok mutluyum ve gururluyum. Uzun yıllar Galatasaray camiasına hizmet etmek istiyorum. Hayallerimi gerçekleştirdim. Zor bir süreçti. Buna öncülük ettiği için başkanıma ve Abdurrahim Başkanıma teşekkür ederim.

İnşallah hepimiz için, Galatasaray camiası için, benim için şampiyonluklarla dolu sezonlar geçer. Galatasaray'ın tarihinde bu zaten mevcut. İnşallah ben de Galatasaray camiasına şampiyonluklar getirebilmeyi, buna yardımcı olabilmeyi çok isterim. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın inşallah" şeklinde konuştu.

"Şampiyonluklara hazırlanıyoruz"

Türk Telekom Stadyumu'nun atmosferinin müthiş olduğunu söyleyen genç futbolcu, "Galatasaray taraftarı ile birlikte atmosfer daha da ateşli oluyor. Bir an önce taraftarlı bir şekilde liglerin başlamasını istiyoruz. Şampiyonluklara, galibiyetlere, maçlara hazırlanıyoruz. İnşallah sonunda da güzel olacağına inanıyorum" dedi.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Borussia Dortmund - Schalke 04 (4-0) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20