Al Ahli kriz çıkardı! Josef'in evrakları göndermiyorlar...

Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Josef de Souza'nın futbol oynayabilmesi için lisansının olması gerekiyor. Futbolcunun eski kulübü Al Ahli, evraklarda pürüz çıkardı. Josef, Antalyaspor maçında oynayabilecek mi? İşte detaylar...
16 Eylül 2020 09:59- Son Güncelleme - 16 Eylül 2020 10:02
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş son olarak kadrosuna Josef de Souza'yı katmıştı. Al Ahli ile sözleşmesini fesheden ve Beşiktaş'a imza atan Josef de Souza'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Josef'in lisansı neden henüz çıkarılamadı? İşte detaylar...

Al Ahli, Josef'e evraklarda sorun çıkardı

Ortaçizgi'nin haberine göre; Suudi Arabistan ekibi Al Ahli, Brezilyalı yıldızın lisansını çıkarması için gerekli evrakları göndermiyor.

Beşiktaş, geçici lisans çıkaracak

Beşiktaş yönetimi, 31 yaşındaki oyuncu için UEFA'ya başvurarak geçici lisans çıkaracak. Bilindiği gibi oyunculara futbol oynayabilmeleri adına geçici lisans çıkarılabiliyor.

Al Ahli'nin gerekçesi ne?

Al Ahli'nin gerekçesi ne?

Al Ahli, Souza'nın kendileriyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu ve Brezilyalı oyuncunun haksız fesih yaptığını gerekçe gösterdi. Ancak; Souza, maaşının 5 ay ödenmemesi nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetmişti.

Antalyaspor maçında oynayabilecek mi? 

Beşiktaş ile 1+1 yıllığına anlaşan ve 1.5 milyon Euro kazanacak olan Josef, geçici lisans ile futbol oynayabilir. Ancak; futbolcunun tam anlamıyla hazır olmaması sebebiyle Antalyaspor maçında yedek kulübesinde olması bekleniyor. 

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...