Al-Nasr, Maicon ile uzatmak istiyor! Galatasaray...

16.06.2020 - 14:17 | Son Güncellenme: 16.06.2020 - 14:27

Suudi Arabistan basını, geçtiğimiz günlerde Al-Nasr Riyad'ın Galatasaray'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon Pereira'nın bonservisini almak için sarı-kırmızı takımla görüşmelere başladığını iddia etmişti.

İsa Kethüda - AJANSSPOR

Almowaten sitesinde yer alan haberlere göre; Al-Nasr kulübü, Maicon ile olan sözleşmesini uzatmak için Galatasaray ile görüşmelere resmen başladı.

Al-Nasr, Maicon ile uzatmak istiyor

Haberde, Suudi ekibinin oyuncu ile sadece lig bitimine kadar değil, 1 yıl daha sözleşme uzatmak istediği, ancak Galatasaray'ın oyuncu için yüksek bir bonservis bedeli istediği ve bu nedenle transfer sürecinin ağır ilerlediği kaydedildi.

Transfer birkaç güne tamam

Sarı-Kırmızılı takımın, sözleşmesi 2021 yılına kadar devam eden Brezilyalı oyuncu için ne kadar bir bonservis bedeli talep ettiği ise haberde belirtilmedi. Ayrıca, transferin birkaç gün içinde çözüleceği belirtildi. Bilindiği üzere, Maicon 1.7 milyon Euro karşılığında Suudi Arabistan ekibine 1.5 yıllığına kiralanmıştı.

Maicon da kalmak istiyor

31 yaşındaki savunma oyuncusunun da Arabistan ekibinde mutlu olduğu ve kalmak istediği öğrenildi. Brezilyalı oyuncu Al-Nasr Riyad takımı ile 26 maçta forma giymişti.

4 Ağustos'ta başlıyor

Öte yandan koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle ara verilen Suudi Arabistan Ligi'nin 4 Ağustost'ta başlayacağı ve takımların 21 Haziran'da antrenmanlara devam edeceği ifade edildi. 

Senin için hazırladığımız haberler