Alanyaspor başkanı Çavuşoğlu'ndan takımına tebrik mesajı!

6 Mart 2018 14:14- Son Güncelleme - 6 Mart 2018 14:14
Google news abonelik
Alanyaspor başkanı Çavuşoğlu'ndan takımına tebrik mesajı!

Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu, Gençlerbirliği  maçında gösterdikleri mücadeleden dolayı teknik heyet ve futbolcuları kutladı. Gençlerbirliği ile çok önemli ve krtik bir maç yaptıklarını belirten Çavuşoğlu," Bu maçta futbolcularımız ve teknik heyetimiz son derece iyi performans ortaya koyarak haklı bir galibiyete imza  attılar. Hepsini kutluyorum dedi."

Galibiyeti Ankara'ya giderek destek veren 500 dolayında turuncu yeşilli taraftara hediye eden Çavuşoğlu "Bir taraftarın  takımına olan  bağlılığı zor günlerde belli olur. Alanyaspor taraftarı gerek iç saha maçlarında,gerek Gençlerbirliği deplasmanında bunu ortaya koydu. 10 otobüs,özel araçlar havayolu ile Ankara'ya gelen taraftarımız oldu. Hepsine teşekkür ediyorum. Zor günlerde birlikteliği sağladıkları için bu galibiyeti onlara hediye ediyorum". diye konuştu. 

Lig'de kalan 10 haftada teknik heyet ve futbolcular kadar taraftarlarada büyük iş düştüğünü kaydeden Çavuşoğlu, Konyaspor ve Trabzonspor maçlarında olan tribünlerin Medipol Başakşehir maçındada dolması gerekiyor. Bundan sonra lig'in geri kalan bölümünde taraftarlar hem sabırlı hemde coşkulu olmalıdır. Skor ne olursa olsun taraftarlarda kümede kalma yolunda bu takımın arkasında olmalı .

Sahaya yabancı madde atmanın ve hakeme kötü tezahürat yapmalarını  kendilerine bir katkı sağlamadığını ,aksine ceza getirdiğini Çavuşoğlu, "Taraftarımız bu konuda dikkatli olmalı . Alanyaspor lig'de kalacağını tüm maçlarda göstermeliyiz. Bunun için hep birlikte hareket etmeliyiz. "diyerek tüm taraftarları Medipol Başakşehir maçına davet etti.  

Kendi kalesine atılmış en ilginç gol