Alanyaspor'dan anlamlı jest!

12 Nisan 2017 12:58- Son Güncelleme - 12 Nisan 2017 12:58
Google news abonelik
Alanyaspor'dan anlamlı jest!

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Sakarya'da SMA (Spinal Müsküler Atrofi) hastası 6,5 aylık Eymen Çapkın'ın tedavisi için başlatılan yardım kampanyası kapsamında Kasımpaşa maçının bilet geliri olan 67 bin 588 TL ile destek olduklarını söyledi.

Aytemiz Alanyaspor'un 2 hafta önce sahasında Kasımpaşa ile oynadığı karşılaşmada elde edilen bilet geliri olan bu paranın açılan hesap numarasına aktarıldığını belirten Çavuşoğlu, "Yönetim kurulu, teknik heyet, futbolcu ve bilet alarak katkıda bulunan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Aytemiz Alanyaspor olarak başlattığımız bu kampanyaya diğer kulüplerimizin de katkı sağlamasını temenni ediyoruz" dedi. Kulüplerin şu ana kadar kampanyaya yeterli desteği vermediğini diye getiren Çavuşoğlu, "Diğer kulüp başkanlarımızın da bu konuda duyarlı olacağını düşünüyorum. Eymen bebeğin kurtulması için umarım onlar da katkı sağlar. Böylece aile de mutlu olur. Tedavi için üzerimize düşen destek olmaktır. Aytemiz Alanyaspor olarak biz de bunu yaptık." diye konuştu.

Başkan Çavuşoğlu, turuncu yeşilli futbolcuların imzaladığı 54 numaralı küçük bir Alanyaspor formasını ise Eymen bebeğin ailesine gönderdi.

2 penaltı kararı veren Sırp hakem, tutuklandı!