Alanyaspor'dan flaş Emre Akbaba açıklaması: 'Biz onun önünü açtık...'

Alanyaspor Futbol Şube Sorumlusu Fahri Özçelik, 2018-19 sezonu fikstür çekimi sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Özçelik, Emre Akbaba ile ilgili flaş değerlendirmelerde bulundu.
9 Temmuz 2018 18:57- Son Güncelleme - 9 Temmuz 2018 15:58
Google news abonelik

Alanyaspor Futbol Şube Sorumlusu Fahri Özçelik, 2018-19 sezonu fikstür çekimi sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Özçelik, Emre Akbaba ve Bobo'dan da bahsetti. 

"Yeni sezon hayırlı olsun. İlk hafta Sivas deplasmanına gideceğiz. İnşallah geçen sezon gibi güzel bir çekişmeli sezon olur. Transfer takımlar için bitmez, en son Bobo'yu transfer ettik. Ligimizi çok iyi bilen bir futbolcu. Son transfer diye bir şey yoktur. Hazırlık maçlarından sonra ihtiyaç duyulursa yine transfer olabilir. Emre Akbaba'yı herkes biliyor. Mevkisindeki en iyi oyunculardan birisi. Transferde adı geçmesi çok normal. Emre'yle 4 büyükler ilgileniyor. Emre gibi oyuncuların transferi hemen bitmez. Bir ederleri var, biz de onu bekliyoruz. Emre transferi hemen olacak bir şey değil. Belli bir zaman alacak. Biz Emre'nin önünü açtık, ederini bekliyoruz."

AJANSSPOR