AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Alev 21. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 13:12 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 13:21

Alev Alev 21. bölüm izle. Alev Alev yeni bölüm izle. Ömer'in Rüya'ya yaptığı ani evlilik teklifi, ikilinin ilişkisini beklenmedik bir şekilde sonlandırabilir. Fragmanda ayrılık mesajlarıyla konuşan çiftin bozuşacağı tahmin ediliyor. Günlerdir merakla beklenen Alev Alev dizisinin 21. bölümü bugün yayınlanacak. Peki, Alev Alev 21. bölüm izle yöntemleri neler?

Alev Alev 21. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD

Alev Alev 21. bölüm izle. Popüler oyuncu kadrosu ve hikayesi ile milyonlarca kişiyi etkilemeyi başaran Alev Alev dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünde Ömer'in Rüya'ya yaptığı evlilik teklifi beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Rüya'nın evlilik teklifine olumsuz cevap vermesi ve fragmanda yüzüğü kabul etmemesi ikilinin sonu olacaktır. Peki, Alev Alev 21. bölüm izle taktikleri neler? Alev Alev dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? 

Alev Alev dizisi hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün?

Alev Alev dizisinin yeni bölümleri her Perşembe günü saat 20:00'de Show TV'de yayınlanıyor. Dizinin ilk 1 saatinde bir önceki haftadan özet kesitler paylaşılırken; genellikle saat 21:00 veya 20:45 gibi yeni bölüm paylaşılıyor.

Alev Alev 21. bölüm özeti

Cemre ve Ozan'ın öpüşmesinin ardından Çelebi'nin gizlice kurduğu plan, Ozan'ın köşeye sıkışmasına yol açar. Ömer'in ani evlilik teklifine Rüya'nın verdiği sürpriz karşılık, ilişkilerini beklenmedik bir yere getirecektir. Atlas neden konuşmadığını Çiçek'e anlatırken, İskender ve Çiçek kendilerini, Bülent'in karşısında, şok edici bir durumun içinde bulur. Tomris için tünelin ucundaki ışık belirirken, sürpriz bir isim serbest kalmasına yardımcı olur. Cemre, Çelebi'ye karşı olan mücadelesinde çok tehlikeli bir risk alarak, kocasının açığını bulmaya çok yaklaşır.

Alev Alev 21. bölüm fragmanı

 

Alev Alev yeni bölüm fragmanı

 

Alev Alev dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin bir çok bölümü Büyükçekmece'deki Alkent 2000 sitesinde çekiliyor. Dizinin ilk bölümündeki yangın sahnesi ise İstanbul Şile'de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında gerçekleşirken Beykoz ayakkabı fabrikasında çekilmiştir.

Bir önceki bölümde ne olmuştu? (Kısa özet)

Cemre evin içinde Çelebi'nin açığını ararken, Tomris'ten aldığı fikirle Çelebi'yi durdurmanın yolunu bulur. Fakat başarıya ulaşabilmek için adımlarını son derece gizli atmak zorundadır. Restorandaki kavgadan sonra Ömer geri adım atmaz ve Rüya ile arası iyice gerilir. İskender Bülent'e karşı Çiçek'in yanında olurken, Çelebi'nin müdahalesi İskender'i uçurumun kenarına sürükler. Ozan ve Cemre görüşebilmek için büyük tehlikeleri göze alırken, buluşmaları hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.