AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Alev 22. Bölüm İzle TEK PARÇA FULL HD SHOW TV

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 17:40 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 17:45

Alev Alev dizisinin 22. bölümü bugün yayında olacak. Dizinin yeni bölüm özeti, oyuncuları, konusu ve fragmanı internette aranan başlıklar arasında. İşte, Alev Alev 22. bölüm detayları.

Alev Alev 22. Bölüm İzle TEK PARÇA FULL HD SHOW TV

Alev Alev dizisinde en son tarihi eserlerin yakalanmasıyla beraber Çelebi için yolun sonu görünmeye başlar. Her yeni bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Alev Alev dizisi bugün 22. bölümü ile yayında olacak. Bazı dizilerin Kovid-19 kaynaklı yeni bölüm yayınlayamamasından Alev Alev'in de etkilenip etkilenmeyeceği merak ediliyordu. Alev Alev dizisinin 22. bölüm özeti, oyuncuları, fragmanı ve diğer detayları haberimizde yer alıyor.

Alev Alev 22. Bölüm Özeti

Tarihi eserlerin yakalanmasından sonra Çelebi iyice köşeye sıkışır. Annesi Hülya tüm gücüyle Çelebi'ye destek olurken, İskender'in gizli planından habersizdirler. Bülent'in ölmesinden sonra Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, beklenmedik bir isim bu cinayete dair bir ipucu bulur. Zor günlerin ardından, Cemre için yeni bir hayat başlamak üzeredir.

Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı

 

Alev Alev dizisi hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün?

Alev Alev dizisinin yeni bölümleri her Perşembe günü saat 20:00'de Show TV'de yayınlanıyor. Dizinin ilk 1 saatinde bir önceki haftadan özet kesitler paylaşılırken; genellikle saat 21:00 veya 20:45 gibi yeni bölüm paylaşılıyor.

Alev Alev dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin bir çok bölümü Büyükçekmece'deki Alkent 2000 sitesinde çekiliyor. Dizinin ilk bölümündeki yangın sahnesi ise İstanbul Şile'de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında gerçekleşirken Beykoz ayakkabı fabrikasında çekilmiştir.

Alev Alev oyuncuları

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Berker Güven

Dilan Çiçek Deniz