AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Alev 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 19:50 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 19:59

Alev Alev dizisinin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Son bölümde Çelebi'nin başı belaya girmişti. Gelecek hafta nelerle karşılaşacak?

Alev Alev 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

Alev Alev dizisinin yeni bölümündeki çarpıcı gelişmeler izleyiciyi gelecek haftaya yöneltti. Her hafta dizinin yeni bölümlerini merakla bekleyen izleyici, şimdide 23. bölüm fragmanını araştırıyor. Nitekim, son bölümde Çelebi tarihi eser kaçakçılığından yakayı ele vermişti. Peki bu durumun yankıları önümüzdeki bölümde de sürecek mi? Alev Alev dizisinin 23. bölümünde ne olacak? 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alev Alev 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Alev Alev dizisinin 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle, son 1 veya 2 gün kala yayınlanmaktadır. Ayrıca; bazı haftalarda 3 farklı fragman paylaşımı yapılırken, bazı haftalarda tek fragman paylaşımı yapılıyor. Diğer yandan, Alev Alev dizisinin yeni bölümünden fotoğraflar da seyircisiyle buluşturuluyor. 

Alev Alev yeni bölüm özeti

Tarihi eserlerin yakalanmasından sonra Çelebi iyice köşeye sıkışır. Annesi Hülya tüm gücüyle Çelebi'ye destek olurken, İskender'in gizli planından habersizdirler. Bülent'in ölmesinden sonra Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, beklenmedik bir isim bu cinayete dair bir ipucu bulur. Zor günlerin ardından, Cemre için yeni bir hayat başlamak üzeredir.

Alev Alev yeni bölüm fragmanı

 

Dizinin oyuncu kadrosu

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Berker Güven

Dilan Çiçek Deniz