Alev Alev Dizisi 4. bölüm izle

SHOW TV'nin yeni dizisi olan Alev Alev Dizisi, reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Alev Alev Dizisi 4. bölüm izle, Alev Alev Dizisi 4. bölüm izle araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
26 Kasım 2020 15:56- Son Güncelleme - 26 Kasım 2020 15:59
Google news abonelik

VİDEO BÖLÜM İZLE | ALEV ALEV DİZİSİ YENİ VE SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN VİDEO HABERİMİZE EKLENDİ. HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Dizinin konusu nedir?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir…  Alev Alev dizisinin konusu, değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler var. Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi anlatılıyor. Dizi Show TV'de ekranlara gelecek.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Berker Güven

Dilan Çiçek Deniz

Cihangir Ceylan