Alev Alev dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Ne zaman yayınlanacak?

Çukur Dizisinin resmi hesabı yeni dizi hakkında duyuru yaptı. Kardeş Dizimiz Alev Alev yakında yayında diyen Çukur Dizisi, yeni dizi Alev Alev'in ilk tanıtımını yayınladı. Peki Alev Alev dizisi ne zaman yayınlanacak, Alev Alev dizi konusu nedir, Alev Alev dizi oyuncuları kim, konusu ne ve hangi kanalda yayınlanacak? Alev Alev dizi yapımcısı kim? Alev Alev Dizisi nerede yayınlanacak, fragman izle, full izle, tanıtım izle...
26 Eylül 2020 20:19- Son Güncelleme - 26 Eylül 2020 20:19
Google news abonelik

Çukur Dizisinin resmi hesabı yeni dizi hakkında duyuru yaptı. Kardeş Dizimiz Alev Alev yakında yayında diyen Çukur Dizisi, yeni dizi Alev Alev'in ilk tanıtımını yayınladı. Peki Alev Alev dizisi ne zaman yayınlanacak, Alev Alev dizi konusu nedir, Alev Alev dizi oyuncuları kim, konusu ne ve hangi kanalda yayınlanacak? Alev Alev dizi yapımcısı kim?

DİZİ HAKKINDA TÜM DETAYLAR AŞAĞIDA YER ALIYOR! YENİ FRAGMANDA DAHİL

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Berker Güven

Dilan Çiçek Deniz

 

Ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak?

Show TV'de ekranlara gelecek. Yeni yayın tarihi henüz belli olmadı.

Yapımcısı kim?

Alev Alev dizisinin yapımcısı Ay Yapım olacak.

Yönetmeni kim olacak?

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı dizinin kadrosunda ayrıca Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev dizisi konusu nedir?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir…  Alev Alev dizisinin konusu, değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler var. Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi anlatılıyor. Dizi Show TV'de ekranlara gelecek.

 
 

FRAGMANI

Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (1-3) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20