AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alev Aydın kimdir ve kaç yaşında? Mesleği ne ve nereli? Halsey'in Türk sevgilisi...

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 19 Tem 2021 - 19:54 / Son Güncelleme : 19 Tem 2021 - 20:04

Son dakika magazin haberleri... Alev Aydın'la Halsey çiftinin erkek çocukları dünyaya geldi. Peki, Alev Aydın kimdir ve kaç yaşındadır? Aydın'ın mesleği ne? İşte merak edilenler...

Alev Aydın kimdir ve kaç yaşında? Mesleği ne ve nereli? Halsey'in Türk sevgilisi...

Amerikalı ünlü şarkıcı Halsey ile Türk senarist Alev Aydın'ın Ender adındaki erkek çocukları dünyaya geldi. İkili, yeni doğan çocuklarına Ender Ridley adını verdi. Halsey - Alev Aydın anne ve baba olmasından sonra sosyal medya kullanıcıları internette Alev Aydın'a dair aramalara başladı. Alev Aydın kimdir ve kaç yaşındadır? Mesleği ne ve nereli? İşte, Alev Aydın'a dair merak edilenler. 

Alev Aydın kimdir?

Alev Aydın 17 Mart 1984'te Amerika'nın New York eyaletinde dünyaya geldi. 37 yaşındaki Aydın'ın annesi Amerikalı, babası ise Türk asıllı bir iş insanıdır. Kısa film, uzun metraj film ve çeşitli alanlarda projeleri bulunan Alev Aydın, Amerikalı ünlü şarkıcı Halsey'in erkek arkadaşıdır. 2013 yılında başrol oyunculuğunu yapıp, senaryosunu yazdığı; yapımcılığını üstlendiği Lonely Boy filmi iki festival ödülü almıştır. İlerleyen yıllarda Turbo ve Joey adlı dizinin senaristliğini yapmıştır. En son, Zalim Yürekler filminde boy göstermiştir.

Alev Aydın'ın serveti

Amerika kaynakları, ülkede senaristlik; oyunculuk ve yapımcılık gibi çeşitli alanlarda faaliyetleri bulunan Alev Aydın'ın 2 milyon Dolar serveti olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, Aydın'ın 150 bin kişi tarafından takip edilen bir sosyal medya hesabı da vardır.

Halsey'le sevgili oldu

27 yaşındaki ünlü şarkıcı Halsey, Ekim 2020'de Alev Aydın'la bir markette görüntülendi. Bu tarihten sonra ikili, ilişkilerini gizlemeyip sosyal medyada paylaşımları sürdürdü. Halsey, Ocak 2021'de Alev Aydın'la bir fotoğrafını paylaşarak hamile olduğunu takipçilerine duyurdu.