AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Alfons Groenendijk: "Kayserispor 3 puanı kaçırdı"

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 25 Nis 2022 - 00:00 / Son Güncelleme : 25 Nis 2022 - 00:04

Kayserispor ile 1-1 berabere kalan Antalyaspor'da Teknik Sorumlu Alfons Groenendijk, galibiyeti hak eden tarafın sarı kırmızılı takım olduğunu söyledi.

 Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Franciscus Groenendijk, galibiyeti hak eden tarafın Kayserispor olduğunu belirterek, “Bizim açımızdan son 3 ayın en vasat maçıydı. Kayserispor daha iyi oynadı. 3 puanı kaçıran taraf onlar oldu, biz de 1 puanla yetinmek zorunda kaldık" dedi.

Trabzonspor'a daha iyi çıkacağız

Groenendijk, "Kalemizde 10-12’ye yakın pozisyon buldular. Şanslıydık diyebilirim. Bazen böyle maçlara çıkabiliyorsunuz. 12 Maçlık yenilmezlik serimiz var. Oyuncu gurubumdan şikayet edecek değilim. Çok istedi, çok koştuk ama disiplinden uzak olduğu için organize olamadık. Trabzonspor’a karşı daha iyi çıkmak için analizlerimizi yapacağız. 3 puanları hanemize yazdırmak için çalışacağız" şeklinde konuştu.

Kayserispor daha iyi oynadı

Groenendijk, Hikmet Karaman’ın 'Galibiyeti kaçıran taraf bizdik' yönündeki açıklamasının sorulması üzerine "Kayserispor’u tebrik ediyorum, daha iyi olan taraf onlardı. Kayserispor daha iyi oynadı, 3 puanı kaçıran taraf onlardı. 1 puanla yetinmek zorunda kaldık" yanıtını verdi.