Ali Dürüst Galatasaray başkan adayı olacak mı?

Feride Kara
13.05.2022 - 00:05 | Son Güncellenme: 13.05.2022 - 09:56

11 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Galatasaray'da başkan adaylığı için adı geçen isimlerden Ali Dürüst bu konuda açıklama yaptı

Galatasaray'da 11 Haziran'da yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde yeni aday olabilecek isimler gündeme geliyor. Mahkeme kararıyla iptal edilen 30 Nisan’daki seçimde başkanlığa aday olan  Eşref Hamamcıoğlu ile Metin Öztürk’ün ardından Ali Dürüst'ün ismi geçiyordu. 

Hiçbir yerde olmayacağım

Son günlerde çatı aday olacağı ya da Burak Elmas’ın listesinde yer alacağı iddia edilen Ali Dürüst Spor Gecesi programında açıklama yaptı. Dürüst "Kesinlikle konuşulanların hiçbiri yok. Burak Elmas henüz karar vermedi. Zaman gösterecek. Burak Elmas, aday olsa da onun listesinde olmayacağım. Sportif A.Ş.'de de olmayacağım, çatı aday da olmayacağım. Hiçbir yerde olmayacağım." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Galatasaray'dan 12 Mayıs paylaşımı! "Karanlıklar içinden gün doğar ya aniden"
Habere Git

Burak Elmas kararsız

Aday olacağı konuşulan mevcut başkan Burak Elmas henüz karar vermedi. Yeni bir yönetim kurulu listesi kurmak için çalışmalarını sürdüğü iddia edilen Elmas’ın, güçlü bir liste oluşturabilmesi halinde yeniden aday olacağı öğrenildi. Başkan adayları listelerini 20 Mayıs Cuma günü bildirecek.

Senin için hazırladığımız haberler