AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ali Koç, eldivensiz çıkıyor!

Ajansspor Editör
Emrah Karalinc
İlk Yayınlanma : 01 Haz 2021 - 09:34 / Son Güncelleme : 01 Haz 2021 - 11:38

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün basının karşısında. Koç'un 'Eldivensiz soruları cevaplayacağım' dediği buluşmada hoca açıklanacak? İşte ayrıntılar.

Ali Koç, eldivensiz çıkıyor!

AJANSSPOR-HABER 

Spor Toto Süper Lig’de geride bıraktığımız sezonu 3.sırada tamamlayan Fenerbahçe’de gözler Ali Koç’un bugün düzenleyeceği basın toplantısına çevrildi. Fenerbahçe’nin 1 numaralı ismi, teknik direktör ve transfer politikası hakkında açıklamalar yapacak. Detaylar haberde… 

Ali Koç önceki toplantıda soru almamıştı

İki hafta önceki basın toplantısında yeniden başkan adayı olduğunu açıklayan Ali Koç, gazetecilerin sorularını almayacağını belirtirken, "Daha sonra bir başka toplantı daha yapacağız. Orada eldivensiz, her türlü soruyu sorabilirsiniz" demişti. İşte o eldivensiz buluşma bugün gerçekleşecek. Koç, geride kalan sezondan yeni sezona, Emre Belözoğlu ile devam edip etmeyeceğine kadar bir çok soruya cevap verecek.

Bugün saat 15:30’da kameraların karşısına geçecek

Ali Koç’un işaret ettiği tarih; yani 1 Haziran günü geldi, çattı. Koç, bugün saat 15:30’da kameraların karşısına geçecek ve yol haritasıyla ilgili bilgiler verecek. Söz konusu toplantı Radyospor’dan canlı yayınlanacak ve tüm detayları an be an Ajansspor’da olacak.

3 yıllık yol haritası hakkında da konuşacak

Ayrıca Ali Koç, ikinci dönemdeki planlamalar hakkında da bilgiler verecek. Sarı-lacivertlilerde Emre Belözoğlu ile yola devam edilip edilmeyeceği de bugünkü toplantıyla netleşmiş olacak.