Ali Koç ile Aziz Yıldırım bir araya mı geliyor? Sürpriz davet...

14 Nisan 2018 12:20- Son Güncelleme - 14 Nisan 2018 12:20
Google news abonelik
Ali Koç ile Aziz Yıldırım bir araya mı geliyor? Sürpriz davet...

Takımla birlikte Sivas deplasmanı gidecek olan Başkan Aziz Yıldırım, Pazar akşamı G.Saray’ın, Başakşehir’i konuk edeceği saatte kürek şubesinin kuruluşunun 104’üncü yıl kutlamalarına katılacak.

Daha önce bin 200 üyesiyle kongrede Ali Koç’a destek vereceklerini açıklayan kürek şubesi geceye Ali Koç’u da davet etti. Yıldırım geceye katılacağını duyurdu. Ali Koç’un ise gereksiz bir gerginlik yaşanmaması adına katılması beklenmiyor. Küre şubesinin ise desteğini verdiği Koç’un davetlerine icabet etmemesine tepki verebileceği de gelen bilgiler arasında. Bu yüzden yakın çevresi Koç’un her türlü sıkıntıyı göze alarak davete icabet etmesini tavsiye ediyor. Yıldırım’ın ise gecede kürek şubesinin ileri gelenlerini önceki kongrelerde olduğu gibi yeniden kendisi lehine oy vermeye ikna edebileceği de gelen bilgiler arasında.

ALİ KOÇ TAKTİK DEĞİŞTİRDİ! GECE YARISINDAN GÜNDÜZ 13.00’E

Zamanlama sorunu yüzünden basının kendisinin yaptığı konuşmalara yeteri kadar yer verememesi yüzünden Ali Koç’tan sürpriz bir hamle geldi… daha önce kongre üyeleriyle görüşmelerini akşam saatlerine alan Koç, gazetelerin sayfalarının yetişmesi sıkıntısı yüzünden basında yeteri kadar yer alamıyordu. Koç bu kez Salı günü saat 13:00’te Konya’da kongre üyeleriyle buluşacak. Basının sıkıntısız yer verebileceği bu toplantıda Ali Koç’un projelerinden bazılarını açıklayabileceği de gelen bilgiler arasında.

(Fotospor)