Ali Koç ve Altay Bayındır İmza Töreninde Konuştu!

İsa Kethüda
20.03.2023 - 11:58 | Son Güncellenme: 20.03.2023 - 12:05

Fenerbahçe ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalayan Altay Bayındır için imza töreni düzenlendi. Törende sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç ve Altay açıklamalar yaptı.

Sözleşmesi 4 yıl uzatılan Fenerbahçe Kaptanı Altay Bayındır için Ülker Stadyumu'nda imza töreni düzenlendi. Törende Başkan Ali Koç ile Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki de yer aldı.

Ali Koç: "Altay’ın ailesine, sevdiklerine hayırlı uğurlu olsun"

İmza töreninde konuşan Ali Koç, "Bugün hem Fenerbahçe için hem de şahsım adına çok özel bir imza törenimiz var. Özellikle katılmak istedim çünkü kaptanımızla 4 yıl daha mukavelemizi uzattık. Hem camiamıza, hem Altay’a, hem Türk futboluna, Altay’ın ailesine, sevdiklerine hayırlı uğurlu olsun.

"Biraz geç kaldık ama sonunda 4 sene imzaladık"

Biraz geç kaldık ama sonunda 4 sene imzaladık. Önümüzdeki 4 sene içinde neler olur, artık zaman gösterecek. Bildiğim bir şey var ki Altay’ın; hem Fenerbahçe’de sembol olmaya hem de Türk futbolunda örnek bir sporcu, örnek bir futbolcu, örnek bir kişilik olmaya devam edeceğinden hiçbir şüphem yok. Altay kardeşime hayırlı uğurlu olsun. Allah hem senin hem de camiamızın her daim yolunu açık etsin" dedi.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçeli oyuncu için flaş yorum: "Heykelini dikin!"
Habere Git

Altay Bayındır: "Başka duygu ve düşünceler içerisindeyim"

Altay Bayındır ise çok duygu yüklü bir an yaşadığını belirterek, "2019’da camiaya gelmiştim. O zamanki duygularım bambaşkaydı. Şu anda daha farklı olgunlukta, daha başka duygu ve düşünceler içerisindeyim. 

Çok mutluyum. Dört yıl daha bu büyük camia ile birlikte sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum. 

"Acısıyla tatlısıyla çok güzel şeyler yaşadım"

İnşallah gelecek 4 yıl, geçmişte bıraktığım 4 yıldan daha güzel, daha keyifli, daha mutlu, daha huzurlu geçer. Burada iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla çok güzel şeyler yaşadım. 

İlgini Çekebilir
Galatasaray yönetimi yıldız oyuncu için harekete geçti!
Habere Git

"Bu dört yılın içinde yaşanmış pek çok şey var"

Ama acı da olsa, kötü de olsa hepsinin güzel bir anısı oluyor. Dört yıl ağızdan bir anda çıkabiliyor ama bu dört yılın içinde yaşanmış pek çok şey var. 

İnşallah hep güzelliklerle, mutluluklarla, taraftarımızla iç içe, camiamızın bütün olduğu, beraber olduğu 4 yıl yaşarım. Farklı duygular içindeyim, çok fazla tarif edilip kelimelere dökülebilecek şeyler değil. 

"Çok mutluyum"

Çok mutluyum. İnşallah sağlıklı bir şekilde 4 yıl daha hep birlikte geçiririz" ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş 3 oyuncu için kararını verdi! Maaşı 3 katına çıkacak...
Habere Git

Öte yandan, sarı-lacivertli takım ile toplamda 138 karşılaşmaya çıkan milli kaleci, kalesinde 154 gol gördü.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler