AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ali Koç'un görüştüğü Jorge Jesus'un paylaşımı gündem oldu!

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 24 Nis 2022 - 13:35 / Son Güncelleme : 24 Nis 2022 - 13:44

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un özel uçağıyla bir kez daha Portekiz'e gidip Jorge Jesus'la görüş iddia edilmişti. Portekizli teknik adamın yaptığı paylaşım gündem oldu.

Fenerbahçe'de yılan hikayesine dönen teknik direktörlük konusu nihayete eriyor. 

Ali Koç, Jorge Jesus'a gitti

Joachim Löw'ü bir türlü ikna edemeyen Fenerbahçe, rotasını tamamen Jorge Jesus'a kırdı, dün ikinci kez Portekiz'e uçan Ali Koç'un Jorge Jesus'u bitirmek için tüm imkanları seferber ettiği belirtildi. Başkan Koç'un Portekizli teknik adamla anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Jorge Jesus'un paylaşımı olay oldu

Geçtiğimiz günlerde Jorge Jesus'un teknik ekibiyle yeniden bir araya gelmesi ve sosyal medyadan fotoğraf paylaşmasıyla Portekiz'de büyük ilgi topladı. Jesus'un 'Yeni bir hedef için tekrar toplandık' mesajı da öne çıkarıldı. 67 yaşındaki çalıştırıcının yeni sezon için bir takımla görüştüğü vurgulandı. Fenerbahçe'nin tecrübeli isim için en ciddi aday olduğu aktarıldı.

Resmi açıklama sezon sonunda

Sezonun bitimine 4 hafta kaldığı için şu anda yeni hocanın kim olacağı resmi olarak açıklanmayacak. Hem takımın ikincilik hedefi hem de iki hafta sonra oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi takımın motivasyonu bozulmayacak fakat sarı-lacivertlilerde ibre Joachim Löw'den daha çok Jorge Jesus ve İsmail Kartal'a dönüyor.