Ali Koç'un hayali ortaya çıktı! Gönlünde o isim var...

1 Kasım 2018 08:19- Son Güncelleme - 1 Kasım 2018 11:19
Google news abonelik
Süper Lig'e Phillip Cocu yönetiminde tarihinin en kötü başlangıcını yapan Fenerbahçe'de Ankaragücü mağlubiyeti sonrası teknik direktör arayışları devam ediyor.
İtalyan basını, Galatasaray derbisine yardımcı antrenör Erwin Koeman yönetiminde çıkma kararı alan Sarı-Lacivertliler'in teklif yaptığı sürpriz ismi açıkladı.
Corriere dello Sport, Sarı-Lacivertlilerin Sırp hoca Sinisa Mihajlovic'e teklif yaptığını ve sezon başında Sporting Lizbon'a imza attıktan 9 gün sonra ayrılan 49 yaşındaki Mihajlovic'in Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığını yazdı.
Sırp hocanın ismi Rize mağlubiyeti sonrası Türk basınında yer almış ancak Fener yönetimi, "Mihajlovic ya da başka bir teknik direktörle görüşmemiz olmamıştır" denilerek yalanlanmıştı. Öte yandan Fenerbahçe'nin gündemine gelen bir başka dünyaca ünlü isim daha var...

Son söz Koç’un

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Takımı Türk bir hocaya teslim etmeyi düşünmeyen Ali Koç’un gönlünden geçen isim ise en son Bayern Münih’i çalıştıran Alman efsanesi Jupp Heynckes. 

Koç’un planı, Heynckes’i yeniden yeşil sahalara döndürüp, yanına da yetiştirmesi için genç bir Türk yardımcı vermek.
Comolli, Mihajlovic’ten de net bir cevap almadan hamle yapmak istemiyor. Son kararı verecek isim ise başkan Ali Koç.
Ali Koç yönetiminin yeni teknik direktör konusundaki kararını derbi sonrası vermesi beklenirken, taraftarların Ersun Yanal için başlatığı kampanyada 30 bin imzaya ulaşıldığı öğrenildi. Fenerbahçe'nin hoca adayları arasında Blanc ve Lucescu başta olmak üzere 15'e yakın teknik adam isminin olduğu belirtiliyor.