Ali Koç'un Mazzarri planı!

30 Nisan 2020 00:10- Son Güncelleme - 30 Nisan 2020 00:14
Google news abonelik

Ersun Yanal ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına da devam ediyor. 

Sportif Direktörlüğe geçmesi beklenen Emre Belözoğlu yönetiminde kadro yapılanması düşünen Başkan Ali Koç, teknik direktor adaylarını da belirledi. Önümüzdeki sezon mutlak şampiyonluk hedefleyen Başkan Koç, teknik direktör tercihinde hata yapmak istemiyor.

Takımı tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Başkan Ali Koç'un gönlündeki isim ise İtalyan isim Walter Mazzari

Uzun vadeli

Uzun vadeli

Ajansspor'dan Salim Manav'ın haberine göre geçtiğimiz hafta Mazzari'nin Türkiye'deki yetkilerini elinde bulunduran menajer ile görüşen Başkan Ali Koç, Mazzari ile önümüzdeki 5 yılın yapılanmasını hedefliyor. 

Altyapı tesislerini Samandıra'ya taşıyan, Avrupa'da güçlü bağlantıları olan Emre Belözoğlu'nu da Sportif Direktörlüğe getiren Ali Koç, Mazzari'nin yeni hoca olmasını istiyor. 

Walter Mazzarri kimdir?

Daha önce Inter, Napoli, Sampdoria ve Watford'u çalıştıran 59 yaşındaki teknik adam, son olarak Torino'da görev yapmıştı. Başkan Ali Koç'un listesinde ilk sırada bulunan Mazzari ile ilgili net kararın önümüzdeki hafta verilmesi bekleniyor.

AJANSSPOR