AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Serhat Akın: Ali Koç'un tek eksiği Cristiano Ronaldo!

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 28 Nis 2022 - 12:17 / Son Güncelleme : 28 Nis 2022 - 12:20

Fenerbahçe Başkan Ali Koç’un Jorge Jesus ile buluşmasını yorumlayan Serhat Akın, "Fotoğrafta tek eksik Cristiano Ronaldo. Koç, bundan sonra İsmail Kartal ile devam ederse bu büyük yanlış olur" dedi.

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Serhat Akın, sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un Portekizli teknik adam Jorge Jesus ile buluşmasına dair medyaya yansıyan fotoğrafa çarpıcı bir yorum getirdi. Akın, fotoğraftaki tek eksiğin dünya yıldızı Cristiano Ronaldo olduğunu söyledi! Akın, Koç'un artık çıtayı düşürmesinin mümkün olamayacağını da söyledi.

Kartal görevini yaptı Jesus gelmeli

NutSpor'daki programında değerlendirmelerde bulunan Serhat Akın, "Başkan Ali Koç ile birlikte Jorge Jesus’un fotoğrafı gündem yarattı. Fotoğrafta Portekiz Cumhurbaşkanı da var. Cristiano Ronaldo da fotoğrafa girseydi tam olurdu. Çünkü bir tek o eksik. Şimdi asıl tabloya bakmak lazım. Bu fotoğraftan sonra Jesus göreve getirilmeli. Gelecek sezon artık Jesus ya da Löw’ün altında bir teknik adamla çalışamazsın. İsmail Kartal ile de devam etmek yanlış olur. Zaten etmemen lazım. İsmail Kartal 9 galibiyet aldı ve görevini yaptı. Bu fotoğraf basında çıkıyorsa, buna rağmen Jesus ve Löw teklifi kabul etmeyip Başkan Koç, İsmail Kartal’a dönerse bu büyük yanlış olur. Bu stratejik hata olur" dedi.

Anlaşma yok denildi ancak...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Jorge Jesus ile fotoğrafının medyaya yansımasının ardından kulüp yazılı bir açıklama yapmıştı. Açıklamada, anlaşma sağlandığı bilgisinin doğru olmadığı kaydedilirken, TFF Harcama Limitleri ve yeni Spor Yasası'na göre hareket edileceğinin de önemle altı çizilmişti. Diğer taraftan Jesus cephesinden gelen haberlerdeyse gelecek sezon bu birlikteliğin olacağı yönünde. Anlaşmanın Portekizli teknik adamın Brezilya tatili dönüşü imzalanacağı da iddia ediliyor.