Ali Şafak Öztürk'ten Nazım Sangare açıklaması! Fenerbahçe...

22 Mayıs 2019 21:19- Son Güncelleme - 22 Mayıs 2019 21:19
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olduğu iddia edilen Nazım Sangare hakkında flaş bir açıklama yaptı.

Nazım Sangare Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?

A Spor'a açıklama yapan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Nazım Sangare için şu anda bize gelmiş resmi bir teklif yok. Biz Nazım'dan memnunuz ve takımda da tutmak istiyoruz. Teklif gelirse, kulüp ve yönetim olarak değerlendiririz ve ondan sonra oyuncumuz ile iletişime geçeriz ama şu ana kadar gelmiş bir teklif yok." dedi.

"Doukara için teklif gelirse..."

Başkan Ali Şafak Öztürk golcü oyuncu Doukara hakkında, "Doukara sakatlıktan sonra daha az forma şansı buldu ama Mevlüt'ün de iyi oynamasının da büyük payı var bunda. Mevlüt de baktığınızda sezon boyunca 11 gol attı, oynadığı dakika boyunca iyi bir performans sergiledi. Yaklaşık 2 ay önce sözleşme yeniledik ve önümüzdeki senelerde de takımda faydalı olacağına inanıyoruz. Teklif gelirse, teklifin çapına bakarız ve olumlu ya da olumsuz değerlendiririz ama bizim takımımızda görmek istediğimiz oyunculardan bir tanesi" ifadelerini kullandı.