AjanssporAjansspor uygulamasını indir

25 Ocak 2022 | Alişan ile Hayata Gülümse canlı izle - TRT canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Oca 2022 - 01:43 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 01:53

TRT'de ekranlara gelen Alişan ile Hayata Gülümse programı merak konusu olmaya devam ediyor. Alişan ile Hayata Gülümse canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR PLUS

TRT programı Alişan ile Hayata Gülümse merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Alişan ile Hayata Gülümse programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Alişan ile Hayata Gülümse canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Alişan ile Hayata Gülümse programı, ilk bölümü 13 Aralık 2021 tarihinde yayımlanan, alanında saygın ve güvenilir uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlayacak.

Programda uzman isimler, sağlıkla ilgili merak edilenleri anlatacak, önemli noktaların altını çizecek. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden ünlü isimler ile sıcak ve içten söyleşiler de programda izleyiciyle buluşacak. Hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış ilginç hikayeler ekranlara gelecek.

Ayrıca yurdun dört bir yayınından farklı konu ve konuklar, ünlü şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer almaktadır. Hafta içi her gün saat 09.30'da TRT 1'de yayımlanmaktadır.

Alişan ile Hayata Gülümse programı, alanında uzman isimler, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlıyor. Programda uzman isimler, sağlıkla ilgili merak edilenleri anlatıyor, önemli noktaların altını çiziyor. Yeşilçam'dan ve sahnelerden birbirinden ünlü isimler ile sıcak ve içten söyleşiler de programda izleyiciyle buluşuyor. Hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış ilginç hikayeler ekranlara geliyor. Ayrıca yurdun dört bir yayınından farklı konu ve konuklar, ünlü şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri Alişan ile Hayata Gülümse'de yer alıyor.