• Diğerleri

Alper Avcı, Fenerbahçe'de görev alacak mı? Açıkladı!

7 Mayıs 2020 16:42- Son Güncelleme - 7 Mayıs 2020 16:42
Google news abonelik
Alper Avcı, Fenerbahçe'de görev alacak mı? Açıkladı!

Süper Lig'de gelecek sezonun planlarını yapmaya başlayan Fenerbahçe, teknik ekip konusunda sürpriz bir ismi gündemine aldı. Altyapı ile A takım arasında köprü vazifesi görecek bir antrenör arayışına giren Fenerbahçe, gündemine Hekimoğlu Trabzon'da görev yapan Mustafa Alper Avcı'yı gündemine aldı.

Mustafa Alper Avcı'dan Fenerbahçe açıklaması geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Mustafa Alper Avcı, "Fenerbahçe konusunda konuşmak şu aşamada çok doğru olmaz. Hekimoğlu Trabzon'da önemli projelerimiz var. İlk hedefim Hekimoğlu Trabzon takımı ile 1. Lig'de çalışmak. Fenerbahçe ile adımın anılması mutluluk verici bir şey fakat artık altyapılarda çalışmayı düşünmüyorum. Amacım öncelikle 1. Lig'de sonrasında ise Süper Lig'de çalışmak." ifadelerini kullandı ve ekledi:

'Liglerin devam etmesi en adil karar'

"Sağlık ile ilgili bir problem yoksa liglerin devam etmesi en adil bir karar. Önümüzde 1 aylık bir süre var. Bu sürenin hazırlanma açısından yeterli olduğunu düşünüyorum. Stadyumlarda Sağlık Protokolü'nü uygulamak için elverişli ortam yok, bunu da unutmamak lazım."

Penaltı kurtardı sonra... İşte ayarsız kaleci!