• Diğerleri

Altay - Akhisarspor (Canlı Skor)

Altay Akhisarspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. TFF 1. Lig’in 29. hafta maçında Altay, sahasında Akhisarspor ile karşılaşıyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Altay Akhisar maçı hangi kanalda? 1. Lig’de heyecan koronavirüs arasının ardından devam ediyor! Altay Akhisar maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!
21 Haziran 2020 16:41- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 16:43
Google news abonelik

Bein Sports Max 1’den Altay Akhisarspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! TFF 1. Lig’de Altay, kendi evinde Akhisarspor ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki Altay Akhisar maçı hangi kanalda? Koronavirüs arasının ardından TFF 1. Lig geri dönüyor! Altay Akhisar maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!

ALTAY AKHİSARSPOR MAÇI HANGİ KANALDAN CANLI İZLENECEK?

TFF 1. Lig’in 29. haftasında 21 Haziran Pazar saat 20:00’da oynanacak Altay Akhisarspor maçı Bein Sports Max 1’den canlı izlenecek. Maçın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

Penaltı kullanırken topa vuramamak!