Altay karıştı, istifa geldi! Berber detayı

Cüneyt Muharremoğlu
30.11.2022 - 16:43 | Son Güncellenme: 30.11.2022 - 21:07

Altay'da olaylı Göztepe derbisinin yansıması sürüyor. Yönetici Deniz Kemahlı istifa ederken başkan Ayhan Dündar'ın 'Tanımıyorum" dediği holiganlar arasında Altaylı futbolcuları traş eden berber bulunuyor.

AJANSSPOR HABER

İzmir’de olaylı Göztepe-Altay derbisinde yaşamanlar ülke gündemine damgasını vurdu. Özellikle deplasmana giden taraf olan Altay tribünlerinden atılan sis ve işaret fişeklerinin atılması siyah beyazlı ekipte infiale neden oldu.  

Kasten öldürmeye teşebbüsle suçlanıyorlar

Planlı bir şekilde patlatyıcı mühimmatların ambülans şöförleri ile içeriye alınması, dağıtımı ve Göztepe tribünlerine zarar verme amaçlı atılması üzerine kıskıvrak yakalanan şüpheliler, kasten öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla ve 6222 sayılı kanuna muhalefetten adliyeye sevk edildi.

Altay Başkanı Dündar 'Tanımıyorum' dedi ama... 

Daha öncesinde Altay Başkanı Ayhan Dündar’ın bu saldırıyı düzenleyen kişileri tanımadığını açıklaması ise Emniyet'in araştırması ve zanlıların polise verdiği ifadeyle çürütüldü. 

İlgini Çekebilir
İzmir'de terör fişeğini atan holigan konuştu!
Habere Git

Altaylıları traş eden berber gözaltında

Özellikle şüphelilerden birinin, futbolcularında sık sık gittiği ünlü bir berber olması dikkat çekti. Altay camiasında futbolculardan birçok kişi traş olmak için bu kişiye gidiyor. 

Yıllardır maça gidiyorlar

Ayrıca diğer şüphelilerin yıllardan Altay taraftarları grubu üyesi olduğu, yıllardır maça  gittiği belirlendi.

Başkan Dündar da tribünlerden geldi

Kendisininde tribünlerin içinden gelen bir isim olduğu bilinen Başkan Dündar’ın "Bu kişileri tanımıyorum" demesi inandırıcı bulunmuyor. 

İlgini Çekebilir
İşte Göztepe ve Altay'ın alacağı ceza!
Habere Git

Başkan'ın morali bozuk!

Yaşanan bu gelişmelerden dolayı moralinin bir hayli bozuk olduğu belirtilen Altay Başkanı Durmuş, dün TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin İZVAK’ta düzenlendiği toplantıya da 25 dakika geç katıldı.

Altay'da Deniz Kemahlı istifa etti

Altay'da bu gelişmeler yaşanırken amatör şubelerde sorumlu  yönetici Deniz Kemahlı görevini bırakmak zorunda kaldı. Yönetim kurulu, sosyal medyada geçmişte yaptığı paylaşımlar nedeniyle hedef haline gelen Kemahlı’nın istifa etmesini istedi.  Polisleri hedef gösteren  bir paylaşım yaptığı iddia edilen Kemahlı'nın Altay üyeliğinden de istifa ettiği öğrenildi. 

Senin için hazırladığımız haberler