Altay'da boş mukaveleye imza

20.06.2018 - 17:58 | Son Güncellenme: 20.06.2018 - 20:58

Altay iç transferde ise ilk imzayı 2 sezondur yaşanan şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan kaptan Murat Uluç’a attırdı, Uluç’un devam kararı

Altay iç transferde ise ilk imzayı 2 sezondur yaşanan şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan kaptan Murat Uluç’a attırdı. Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ile sözleşme yenileyen tecrübeli golcü; ‘‘Kariyerimin başlangıcı olan ve en büyük mutlulukları yaşadığım kulübüm Büyük Altay’a vefa borcumu ödemek için bir sezon daha devam etmek istedim. Altayımız’ı layık olduğu yere taşımak adına büyük özveri gösteren Özgür Başkanımız ile maddi konuları bir kenara bıraktık. Boş mukaveleye attığım imza kariyerimin en hızlı ve tereddütsüz imzası oldu. Yönetimimiz bugüne kadar üstüne düşeni fazlasıyla yaptı ve yapacaktır. Hayırlı olsun.’’ şeklinde konuştu.

Uluç’un devam kararının kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini söyleyen Başkan Ekmekçioğlu ise; ‘‘Kaptanımız sergilediği performans ve takıma yaptığı ağabeylik ile bizler için çok değerli bir isim. Bu imza Murat Uluç’un yüreğindeki Altaylılık Ruhunu bir kez daha ispatladı. Yeni sezonun hazırlıklarına hız veriyoruz. Camiamızın bize verdiği desteğin artarak devamı bu sezonda da en büyük gücümüz olacak.’’ dedi.

Senin için hazırladığımız haberler