AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Altay'da Çağdaş Atan Neden Olmadı? Resmi Açıklama...

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 14 Oca 2022 - 17:46 / Son Güncelleme : 14 Oca 2022 - 17:57

Son dakika haberleri... Teknik direktör Çağdaş Atan, hakkında çıkan Altay ile ilgili açıklamalarda bulundu. Atan, İzmir ekibinde göreve başlayacak mı? Detaylar.

AJANSSPOR-HABER

İsmi Süper Lig ekibi Altay ile anılan Çağdaş Atan, suskunluğunu bozdu. Atan, "Teklife olumlu yanıt vermedim" dedi. İşte detaylar...

"Teklife olumlu yanıt veremedim"

A Spor'a konuşan Atan, "Ne yazık ki kulübün şu anki şartları, hayal ettiğimiz değişiklikleri yapmaya uygun değil. Hem altyapısından yetiştiğim kulübüm Altay'a zarar vermemek hem de yönetimin önünü açmak adına bu değerli teklife olumlu yanıt veremedim" dedi. 

Yalçın Koşukavak gündemde

Öte yandan, Ajansspor'un elde ettiği bilgilere göre Altay'da başkan Özgür Ekmekçioğlu, Yalçın Koşukavak ile sabah saatlerinde görüştü. 

Çağdan Atan ile yapılan görüşmeden sonuç çıkmadı

Ekmekçioğlu, Çağdaş Atan ile de öğleden sonra görüştü. Sonuç çıkmadı. Yalçın Koşukavak ile tekrar görüşme yapılacak ve imzalar atılacak.

Çağdaş Atan kimdir?

İzmir doğumlu 41 yaşındaki teknik adam Çağdaş Atan son olarak Aytemiz Alanyspor'u çalıştırıyordu. Akdeniz ekibiyle 47 maçta sahaya çıkan Atan, 21 galibiyet, 8 beraberlik, 18 mağlubiyetle maç başına 1.51 puan ortalaması yakaladı.


Atan daha önce Beşiktaş, Yeni Malatyaspor, Alanyaspor, Konyaspor Eskişehirspor, Kayserispor ve Gaziantepspor'da yardımcı antrenörlük görevini üstlenmişti.