Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'ndan Cengiz Ünder sözleri!

3 Ekim 2018 18:33- Son Güncelleme - 3 Ekim 2018 15:34
Google news abonelik
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'ndan Cengiz Ünder sözleri!

Altınordu teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Radyospor'dan Özgür Sancar'a özel açıklamalar yaptı!

İşte o sözler:

''Bugünlerde Altınordu olarak biraz sıkıntılar yaşıyoruz ama zaman içinde toparlanıp beklenen noktaya geleceğiz.

Cengiz Ünder, özel bir futbolcu bende dün kendisini izledim Roma farklı kazanırken o da gayet iyi oynadı. Biz Cengiz Ünder ile gurur duyuyoruz. Herkes İtalya zor bir lig demişti ama ben ''Cengiz uzayda bile başarılı olur'' demiştim. Cengiz keyifle izlenen skora katkılar yapabilen bir isim ve ismi avrupada daha fazla duyulacaktır.

Futbolun dili bir belki İtalyanca'yı çok iyi konuşamazsın ama futbol diliyle anlaşabilirsin. Cengiz Ünder beni yanıltmıyor, hem A Milli Takım için bir kazanç oldu hem de Avrupa'da bizi çok iyi temsil ediyor. Geriden gelen oyunculara da çok güzel bir örnek oluyor.

5-6 yıl geriye gittiğimizde biz üst seviye yetiştirmek istiyorduk ve bunu başardık biz bunu 2 oyuncu ile sınırlı tutmak istemiyoruz daha fazla oyuncu yetiştirmek istiyoruz. Cengiz Ünder'in Roma'da söz sahibi olması bizleri gururlandırıyor. Cengiz ve Çağlar bizim için çok önemli bir örnek bu isimleri çoğaltmak istiyoruz.

Cengiz'in Şampiyonlar Ligi başlangıcı iyi oldu ve ben seneye Premier Lig'e veya Real Madrid, Barcelona'ya gidebileceğini düşünüyorum. Cengiz Ünder, skor yükünü çekebiliyor, asist yapıyor ve İtalya'da savunmasını geliştirdi ben çok büyük takımlarda oynayacağını düşünüyorum.

Barış Alıcı ve Berke Özer, Fenerbahçe için çok iyi transferleri oldular. Özellikle Barış taraftardan da çok destek aldı ama yeni transferlerle beraber biraz geriye düştü ama sıra geldiğinde süre aldığında ben tekrardan öne çıkacağını düşünüyorum.

Berke Özer, üst seviye bir kaleci ve o da süre aldığında bu fırsatı iyi değerlendirecektir.''

AJANSSPOR ÖZEL HABERİDİR KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

Union Berlin - Bayern Münih (0-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20