Altunkaya: ''Herkesin desteğine ihtiyacımız var''

21.10.2015 - 18:00 | Son Güncellenme: 21.10.2015 - 18:03

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Çorum Belediyespor’da Sponsorluktan Sorumlu Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Mustafa Altunkaya, hafta sonu oynayacakları Kastamonuspor maçında herkesin desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi..

Şehrin bütünlüğünün Kastamonu maçında sağlanması gerektiğini belirten Mustafa Altunkaya, şehrin idari amirlerini ve milletvekili adaylarını da maça davet etti.

Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen Mustafa Altunkaya, "Kastamonu ile cumartesi günü önemli bir maç oynayacağız. Bu maça şehrimizin valisi sayın Ahmet Kara’nın, Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’nün ve milletvekili adaylarımızın gelmesini istiyor, onların gücünün yanımızda olduğunu bilmek istiyoruz. Şehrin bütünlüğünü bu maçta göreceğimize inanıyorum. Ortak payda Çorum Belediyespor veya kırmızı siyah ise Kastamonu maçında tüm taraftarları ve sporseverlerin stadı doldurmasını bekliyoruz. Van maçında aldığımız galibiyetin önemi Kastamonu maçıyla belli olacak. Lider ve namağlup Kastamonu’yu puansız göndermek için taraftar desteğine ihtiyacımız var. Cumartesi günü birlik olalım ve bu maçı kazanarak şampiyonluğa yürüyelim. Kastamonu’nda yaklaşık 2 bin civarında taraftarının geleceği duyumlarını alıyoruz. 2 bin civarında rakip takım taraftarının geleceği stadımızda bizlerin de takımımıza destek vermesi gerekiyor. Seçim çalışmalarında olan tüm milletvekili adaylarımızın da özellikle bu maçta görmek istiyoruz" dedi.

Okan ATEŞ - ÇORUM

Senin için hazırladığımız haberler