• Diğerleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (Canlı izle)

Canlı maç izle şifresiz bedava… ING Basketbol Süper Ligi 12. haftasında Anadolu Efes Fenerbahçe Beko karşılaşması oynanacak. Basketseverler, Anadolu Efes Fenerbahçe Beko maçı hangi kanaldan canlı izlenecek araştırması yapıyor. Öte yandan, Tivibu Spor 2 şifresiz bedava aramaları da sıklaştı. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko şifresiz bedava canlı izleyin.
14 Aralık 2019 12:49- Son Güncelleme - 14 Aralık 2019 12:52
Google news abonelik

Tivibu Spor 2’den Efes FB Beko Şifresiz canlı maç izle…  ING Basketbol Süper Ligi 12. haftasında Anadolu Efes Fenerbahçe Beko karşılaşması oynanacak. Peki, Anadolu Efes Fenerbahçe Beko maçı hangi kanaldan canlı izlenecek? Efes FB Beko maçı canlı izleyin. Ligin 12. haftası zorlu mücadeleyle devam ediyor. Peki, şifresiz maç yayını Tivibu Spor 2 nasıl izlenirEfes FB Beko detayları haberimizde…

Tivibu Spor 2 canlı maç izle | Şifresiz maç yayını Anadolu Efes Fenerbahçe Beko

ING Basketbol Süper Ligi 12. haftasında Anadolu Efes Fenerbahçe Beko karşılaşması oynanacak. Zorlu mücadele,Tivibu Spor 2’den canlı izlenecek. Efes FB Beko maçın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde.

Tivibuspor 2 canlı izle Anadolu Efes Fenerbahçe Beko şifresiz maç yayını

Live Match Tracker 3.0

 

 

Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasındaki ING Basketbol Süper Ligi maçında Fenerbahçe Beko taraftarı yer alamayacak. Anadolu Efes yaptığı açıklamada, “14 Aralık Cumartesi günü Fenerbahçe Beko ile oynayacağımız #BSL mücadelemize, Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda rakip takım seyircisi alınamayacaktır. İlgileri için tüm basketbolseverlere teşekkürler” denildi.

Coach Ergin Ataman, Obradovic’le olan Avrupa Kupaları’ndaki rekabeti, efsane çalıştırıcının Fenerbahçe’de göreve gelmesiyle Türkiye sınırlarına da taşındı. Daha önce Galatasaray’ı çalıştıran ve şu anda Anadolu Efes’in başında bulunan Ataman ile Obradovic, bugün Süper Lig arenasında 33. kez karşılaşacak.

ANADOLU EFES FB BEKO MAÇI CANLI İZLE

Kupalarla birlikte toplamda 37. kez karşılaşan ikili Süper Lig’de ise 32 maçta kozlarını paylaştı. Bu 32 maçtan 17’sini Obra, 14’ünü de Ataman kazanırken, oynanan 1 maçta ise Fenerbahçe lehine hükmen kararı verildi. İkili ayrıca, 3 Cumhurbaşkanlığı ve 2 Türkiye Kupası maçında taktik savaşı verdi. Ataman 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanırken, Fener’i çeyrek finalde elediği 2018 Türkiye Kupası’nı da müzesine taşıdı. Obra ise 2013 Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda mutlu sona ulaşırken 2019 Türkiye Kupası finalinde Ataman’lı Efes’i saf dışı bırakmıştı.

8. Hafta / İskoçya - San Marino: 6-0 (Özet)