Andreas Beck'ten Stuttgart açıklaması

14 Haziran 2019 23:35- Son Güncelleme - 14 Haziran 2019 20:37
Google news abonelik

Andreas Beck'ten Stuttgart açıklaması! Almanya Bundesliga ekiplerinden Stuttgart forması giyen Andreas Beck, takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Beck'in açıklaması şu şekilde:

Herkese merhaba, eminim çoğunuzun haberi olmuştur. Stuttgart'la yeni bir sözleşme konusunda anlaşma sağlayamadık. Futboldaki geçmişimi bilen herkes, bu kulübün bana ne ifade ettiğini biliyor. Bu yüzden bu gelişmenin üzücü olduğu bir gerçek.

Burada büyüdüm, burada kendimi geliştirebildim ve profesyonel oldum. Ve olgunlaşmış bir futbolcu olarak tekrar dönüp oynama fırsatını yakaladım.

Bu tip kararların futbolun bir parçası olduğu gerçeği, bundan sonra irtibatın tamamen kesileceği anlamına gelmiyor.Bir futbolcu olarak veda ediyorum ama taraftar olarak sadık kalacağım.Nasıl ve ne zaman bilmiyorum ama Stuttgart'la yollarımızın birgün tekrar kesişeceğinden eminim.

Şimdi ise yakın geleceğin bana sunacaklarını dört gözle bekliyorum. Stuttgart'a, tekrar layik olduğu yerlere, Bundesliga'ya, dönmesi için başarılar diliyorum.

Tüm Stuttgart taraftarlarına bana kulüpte olduğum yıllara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu gerçekten olağanüstüydü. Görüsmek üzere Andi

AJANSSPOR-DIŞ HABER